BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  ludek
  ahoj vsem, na zleby si vemu notebook a archiv fotek co jsem doposud na zavodech vyfotil a posbiral od kluku z Chimery, co se vyfotí na Zlebech tak to rovnou od vsech muzu stahnout a kdo bude mit zajem tak mu co bude chtit po zavodech rovnou vysmahnu na cd.
  Vlcoun
  Pepo, dík za blahopřání. Těším se až se setkáme na Žlebech.
  turbo
  pepino - jsi drzý čert. a bundu ti držet nebudu, pak nic netrefim. a koukej se léčit - prej pomahaj Hofmanský kapky. zapoměl se to Věrušce poradit.
  ludek
  ja jsem dnes taky nestrilel, ale zakládka mi vydržela covece uz asi skoro měsic, tak doufam ze vydrzi i do zlebů. To vis poladil jsem konecne i ten tiler a umístění lůzka na tetive, tak se tes. A kdyz bude teplo, tak ti aspon pavel nebude muset drzet porad bundu
  Jelínek
  Pavle,opravdu jsi to odhalil,radši jsem si nechal sešít prst,strach z té pověstné Luďkovi zakládky byl větší proto jsem se zmrzačil,abych mohl zůstat doma.Na Žleby se těším ,jedeme všichni bude to asi nejlepší závod roku.Budou tam snad všichni,už jenom to počasí.Bylo by dobré jít stebou ve skupině dobře se mi střílí vedle mistra jako jsi ty.Kdo to nevěděl o tobě tak teď to ví.
  turbo
  ahoj pepo - velice mě překvapilo že když máš strach ze závodů a nevíš jak by ses vymluvil tak radši strčíš ruku do flexy abys nemusel jet.To se ti teda divim. už se mi to párkrát stalo tak ti to teda vubec nezavidím - bolí to jak svině a blbě se to hojí.tak se koukej kurýrovat at seš na želebech v plný síle. turbo
  Jelínek
  Pavle Vlku blahopřeju ti za Libichov, k tvému titulu,porazil jsi vše co ti stálo v cestě to je dobře.Ale na 3D to nebudeš mít tak snadné ,na Žlebech tě bude chtít porazit každý.Jdeme dotoho v čele s předsedou svazu Standou vidímem,Libichov přijede taky.
  turbo
  proč jsou některý manželky všechny stejný.????? a nebud židák - větvičky by mě medvídek asi rozdrtil dřív než by opustily luk.
  JirkaH.
  Nepučim ti ho. A dnes jsem si přivezl nový. Dík za tip. Někdy si můžeme střelit soutěž a myslím, že postačí když si vezmeš dřeva ke svojí rekurvě. A ještě jednou dík za tip. Jen to musím ututlat doma.
  Turbo
  Pepino dobrej nápad - pudu s ním ve skupině a budem střílet jedním lukem Když mi ho pujčí) šípy si vemu svoje pár větví ještě mám. - já už ten svuj starej prodal.
  Turbo
  Pepino dobrej nápad - pudu s ním ve skupině a budem střílet jedním lukem Když mi ho pujčí) šípy si vemu svoje pár větví ještě mám. - já už ten svuj starej prodal.
  Bobr
  Organizační dotaz: No spíš než mazat příspěvky v diskuzi bych měl udělat stránkování. Dřív jsem ho neudělal protože jsem nečekal, že se tu tak rozkecáte. Takže mějte prosím ještě chvíli strpení a já se tím pokusím něco udělat.
  jelinek
  Dotaz organizační,co by se stalo nechávat příspěvky 2 měsíce a zbytek umazávat.A turbo rozdej si to v Libichově s Hujerem v LB jen vy dva .Jeto v srpnu není to žádný of.závod a vítěz dostane od nás supr cenu.LB dřevěné šípy všichni se na to budeme těsit.Uvidíme se u Franty za týden
  turbo
  hele sudičko - manželka po mě jede už leta a holka začala vysírat minulej týden - ale já vydržím já se zapřu a vydržím. a když ne tak ono se to nepo... že jo. ! " ale Ludvo ten fotbal si prosadim - jinak sem mrtvej HOMOLKA"
  JirkaH.
  Ať se ti to na dětech a ženě vrátí. Aby děti byli po tobě a žena šla po tobě.A nebudeš mít čas na rošťárny. Dobrou.