BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    ludek
    A vsiml sem si zmeny ve fotogalerii, jeset bych tam pridal dycky mesic kdy to bylo, protoze nektere zavody jsou na stejnem miste 2x v roce
    Ludek
    Jezis co chces slyset, chtel sem vyhrat a zase az druhej , jinak jak pises malý mr... a strasne daleko, v te trave se to spatne odhadovalo, ale 9 desitek je 9 desitek. Tomas co vyhral BB mel taky 9 desitek, ale prestrilel me o 3 osmičky. Tomovi se totiž z vysky lip odhadovala vzdálenost . Příště si do vysoké trávy vemu chůdy. Oba jsem meli 1 out. Napínavé to bylo do posledního výstřelu. Rekl bych, ze Chimera vyhrala, gratuluji.
    turbo
    tak já si tady třepím hu..., a vy nic - zajímal mě Názor všech jak ste prožili závody .............. no a nikdo nic???? tak to bych se divil.
    turbo
    KOLESA - tak gratuluju vítězům - Hlavně doktor se ukázal - fakt dobrý. Od Petra se to dalo čekat - tak taky gratuluju.Trochu mě překvapili ty dálky - TEDA - hodně mě překvapily ty dálky . Nějak sem nebyl schopnej dostřelit , tak jak bych si přál - no snad příště. Měl jsem cíl nastřílet hodně - ale nějak se na pidi zvířátka nedařilo. Jo a Tomáš Laifr se ukázal - 219 je hodně dobrý.Ludánek nezklamal . no tak příště v LICOMĚRSKU( a Standovi Švarcovi taky gratulace, abych nezapoměl - a nezapomenu, že si mě předběhnul počkej u Vás.)pu
    turbo
    Petr Dlesek- vorau 4.místo- 414 bodů SRN 1.místo -400 bodů celkem -51 Pavel Urban-AT 5.místo 405bodů - SRN 2.místo 392bodů celkem- 45, Juraj Szanyi SRN 6.místo 312 bodůcelkem 15 bodů Lada Kolínko AT 7.místo 396 bodů SRN 4.místo 357 bodů celkem-33bodů,Tomáš Zachara AT 15.místo 339bodů celkem 0 bodů,Tomáš Laifr AT- 11.místo,338bodů,celkem 0 bodů,David laifr 12. místo,315bodů, Luděk Zimmer AT 3.místo 433bodů SRN 2.místo 423bodů, celkem 51 bodů
    Ludek
    Dik Pepo, si hodnej.
    Jelínek
    Chtěl bych ještě jednou popřát Chiméře, Dlesek Urban Zimmer za výsledek a obsazaní stupńů vítězů v Suhlu.Uvidíme se v sobotu
    Ludek
    Tak jo zkrat mi ji rovnou na 26.5" dik lu, doufam ze mi neurve zakladku , kolik to ma prumer 6cm?
    jelínek
    Ludánku máš štěstí náhodou mám trubky 600dm 300dm 200dm,ale tu 600 nevím jak ji dopravit ,to víš sám že lešenovky jsou těžký.Kdyby jsi potřeboval tak mám i haky lešení
    Ludek
    No to je dost, ze si neco napsal Pepo. Co prst? budes na 100% ready? Zakladka je stale ok, ale ted mam zase problemy se sipy . Ciste teoreticky 1 trubku easton redline 600 asi nemas?
    Standa Vidím
    Vážení kolegové, je již možné se přihlásit na EC Moninec, tj. MČR 3D. Předpokládám, že se tohoto závodu skutečně zúčastní Všichni. Připravujeme 2 těžké okruhy. Je potřeba se také včas přihlásit na ubytování!!! Máme k dispozici cca 80 - 100 lůžek.
    Jelínek
    Ludku ,ale hlavně zakládku to na ně bude platit.Jinak Libichov se těší na Chiméru která jede do Německa a ti rakušané nás nezajímají dej si pozor na čechy.
    Ludek
    Ahoj, tak jak se tesite do německa? Ja jo. Hlavne na Helmutha a Franze. Vytuním si na ně sve dva sipy a to bude mazec
    standa
    Kolegové a kolegyně, na rozpise na Licoměrsko www.archery3d.cz je již otevřen přihláškový protokol. Jste Všichni zváni. Jestli se nepletu, tak v pátek večer se opět peče kus prasete a k poslechu hraje oblíbené minimálně trio Rohlíček, Hřivnáč, Vlk & spol. Budou přichystány nové střelecké "posedy" a podařilo se okupovat další kus rokle, kde se ještě nestřílelo.
    ludek
    ja mel 19 desitek a jako na svinu zadnou 11.