BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    pu
    tak hošíci - trenink sem musel přerušit anžto jsem organizoval bitvu z 2. světové války u nás v HK Bailey Bridge 2008. ale už sem doma -takže dojdu vypnout to slunko nastavim si venku tak 20 stupňů celsia, mirně pod mrakem. a pudu na to - "se Vám divim že si nezpnete taky venku klimošku jako já."
    jelínek
    omlouvám se Všem za hrubku v mém příspěvku
    Láďa
    Co tím myslíš že v TRRB je to jasné, to fakt nechápu ale v těch vedrech je to tak na trénování v bazénu z harpunou.
    jelinek
    Ludku my jsme připravený jenom ladíme v bazénu a u grylu
    Ludek
    Ahoj, dneska je takový vedro, ze si myslim ze ani Turbo netrenuje. Nebo jo Pavle? A co ty Pepo trenujes trenujes?
    Jelínek
    Pavle u vás v TRRB je to jasné,ale co BB tam je vlčáků a jeden opravdický.Já tam mohu dělat akorát kedyho asi Tomášovi ato jestli nemá někoho lepšího.
    PU
    nemám čas PEPIČKU střílím na zahradě , na poli, na louce, v lese, ve skalách, na parkovišti, na pracovišti, v ložnici , v dílně, kuchyni,i na záchodě - už mě to budí i ze sna - už se mi o tom i zdá . tak sakryš at už to je - TEN monínec a mužem závodit. Ted bych viděl hlavní MOTTO - porazit RUPERTA TRRB, a vy v BB toho evr. mistra nevim jak se jmenoval. no co a ted nerušit - jdu střílet - ještě sem nestřílel ve špajzu a v lednici. turbo
    ludek
    Turbo nema cas psat, od rana do vecera strili na zahrade
    Jelínek
    Pánové a dámy nato že máme za chvíly mistrovství ČR a Evropský pohár je zde velký klid.Ani turbo neburcuje k boji.Asi všichni trénují a ladí zakládky čauves
    Ludek
    A tech bab co tam maj
    pu
    jo , jo - libichov - zřejmě slušnej oddíl- ne ?
    ludek
    Tys je musel Pepo psychicky uplne rozlozit, ze se nevesli vubec na bednu
    Jelínek
    Turbo a Ludku děkuji Vám za veřejnou gratulaci.Tento výsledek a 1 místo je chloubou celého S.K.Lukostřelba Libichov o.s.Když jsi ve skupině s takovými mistry jako je Milan H. a Tomáš L. tak alespoň něčeho se naučíš a hlavně když tě povzbudí slovem, to už snad není možné krokodýl za 10 to to hned de samo .Ale hlavně to udržet a zlepšit.Tam možná bude problém.
    Ludek
    Pepo J. taky gratuluju, pekny vysledek. Ale vubec mi nevysel ten tip v BB.
    turbo
    ludo držel si ty palce pěkně - ale pepíček šabat se nějak rozdováděl a utekl mi sice na konci trochu ubral ale už sem na to neměl. lado -gratuluju - zářil si jak měsíček na hnoji - škoda že sme nešli pospolu i s petrem to by byl masakr asi bysme se postřílel mezi sebou. Trat byla dobrá spíš těžší - soudě podle sebe - at to bylo co to bylo furt sem nevěděl jak na to střelit. a PEPIČKOVI JELINKOVI - veliká gratulace . ( ten jak si nevezme na trat bundu tak střílí jak buh - nemusí se totiž furt ropzptylovat kdo mu ji kde podrží - viď pepino.