BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Láďa
    Teda vy jste typaři,mě stačí 3 místo zbytek si rozdělte jak chcete.
    pu
    Pepino nezapoměl - vím na co mám ........- ale pokud bysme šli s petrem a kolinkem a doktorem v jedný grupě- tak to by byl mazec. to by mě bavilo moc. to by byl závod v závodě a moje MOTTO " předběhnout dleska" (to mi nařídila Gábinka), tak to by možná ......, ale fakt jen možná klaplo. ale asi ne ted má moc dobrou formu Petr i Ladis.
    Jelínek
    Pavle v TRRB jsi zapoměl na sebe já ti věřím ,tipuji tě na vítěze.
    pu
    no a BB Myslim že boj o 1. místo si rozdaj Tomáš Ludánek a Milan - ale podle toho co nastřílel Pepíček tak Vám hoši hodně bude šlapat na paty - vím sám že jednou vyhrát je snadný ale obhajit ten výsledek to je pěkná pakárna. ale pepino má naladíno , že jo pepo??? - tak uvidíte. jediný duležitý je že 1. místa bude mít Chimera pak dlouho nic a pak zbytek světa - kurňa to sou ambice..... no myslim že nejvíc duležitý je abysme nepustily na bednu ty cizáky jako Rupert, Repše, atd.
    pu
    tak veřejně jo ? TRRB - bez určení pořadí myslim že velký šance mají - Kolinko, Dlesek, Šabat, Doktor, Robert ježdík a Standa Švarc, ještě bych dával velkou šanc Rohlíčkovi Václavu. a kdyby šlo do tuhýho a musel sem určit pořadí tak myslim (a pokud pude láda s náma ve skupině) tak by to mohl být Dlesek, lada,a ostatní se poperou o 3 pozici pokud s nama ladis nepude tak Ladis Dlesek a zbytek dtto.Lado že pudeš s náme viď????
    Ludek
    No tak ti Pepo dekuji za tip, ja se tesil na to pivo
    jelínek
    Já se za tip nestydím ,Luděk je jasná jednička a potom Milan,Juraj Richard,Láda,Pavel.Já a Tomáš s Davidem budeme se jenom od Vás učit.Věra má nový luk a super šípy tak doufám že předvede výsledek a Libichov se nestratí.Za S.K.Libichov přeji všem bez rozdílu tříd pevnou ruku,rychlé a přesné šípy.AŤ máme v každé kategorii místo na bedně.
    Ludek
    no a kazdy tipař prinese jako vklad 2 lahvace aby to bylo zajimavejsi a nechame je pekne chladit a pak je po skonceni zavodu nejlepsi tipař vypije (spolu s ostatními teda), akorat se musime domluvit, zda budeme tipovat vysledek po 1. dnu, nebo az po tech 2. kolech. lepsi by bylo ten 1. den abychom ty piva mohli vypít.
    pu
    tak to je bomba - na monínec každej obálku s tipem na umístění 1,2,3 ve své kategorii - pořadí čechů (cizince bych vynechal protoe se neví kdo přijede a kdo ne.) jste pro??
    Ludek
    jo zapomel jsem na ten tip. Ulozim ho do zapecetene obalky a otevrem ji az po zavodech. Co ty na to? No a muzes si pripravit taky takovou obalku a kdo bude mit lepsi tip.
    Ludek
    Jo já Vám budu vyhrozovat a pak to poseru jak letos v lednu, to urcite, nebudu rikat nic. Ale kdyz ty 3-fazove, tak ja budu trenovat 4-fazove .
    Jelínek
    Ludáku ,zapoměl jsi před tak velkým závodem nám vyhrožovat jak nám to nandáš.A to nám chybí, ale hlavně tvůj tip na BB jenom čechy
    Ludek
    Pepo, slysel jsem, ze prý trenujes ted 3-fazove jo? Ty jo, aby se ti neunavila ramena. Nemyslm tím tvoje ale na luku
    pu
    vzhledem k tomu co se ted děje venku by mě zajímalo jaký standa objednal počasí ????ale abych byl upřímný - vylézt ven vzít luk tak to se kurnik musim přemlouvat .nevim jak u Vás ale tady - zejména u mě na dvorečku ja tak 100°C nejlíp je u ledničky nebo v lednici ale blbě se tam roztahuje luk......
    Ludek
    Pepo, nejsme jazykovedny krouzek, takze ti ty hrubky odpoustime