BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  Honza
  Všem členům klubu přejeme příjemná svátky .Havlíčkovi Tom a Honza
  turbo
  všem členům a členkám a členčatům CHIMERY, a všem přátelům a přítelkyním LUKOSTŘELCUM tímto přejeme krásné vanoční svatky a hodně zdraví do nového roku.
  octopuss
  Vidíš a stačí se trošku nakrknout a už to jde
  Doktor
  Chtel jsem napsat neco jiného ale uz jsem naprdlej, pisu zpravu po 3. Nechcete to jeste přehnat nějakým lepším zakodováním at jsem nahodou nepisou nejaký marťani.
  octopuss
  Pro Roberta:Klikni na nejakou tu fotku a hned se ti tam zobrazí i pár BIG jedinců se Small...
  Robert
  Ale, ale...copak je toto? Nové web-stránky, jó? Ale jak jsem tak lehce nahlídnul do galerie, tak bych na prohlížení musel mít lupu...bude se to taky zobrazovat ve formátu "BiG"? Small to tedy už je...
  Turbo
  děkujeme tímto všem za účast na závodě Sedmihorky a doufáme , že jste si všichni odnesli "netradiční" zážitek v pojetí tradiční 3D lukostřelby. Tímto Vás srdečně zveme i k dalšímu závodu 3D A D R Š P A C H , který se koná v sobotu 10.11. a tradičně nedělní závodo-trenink 11.11.2012 za Chimeru TURBO
  Napeska
  Dámy a pánové z Chiméry moc děkuji za parádně postavený závod na Sedmihorkách , vélká paráda !!!!!!!!!!!!!!
  Ludek
  Arni (Tomáš Hanuš) pravě vystřílel v Chorvatsku titul mistra Evropy v 3D v dlouhým luku. Prostě přijel, viděl, zvítězil. Gratuluju.
  Luboš Horák
  Dejv - gratulace a ať Vám dělá samou radost.
  turbo
  twl Dejvi - to Vám ještě nezavedli elektriku- večer mas koukat na TV a ne se věnovat takovej činnostem, jako je výroba dětí. Anžto sme to vubec nevěděli - tedy já alspoň určitě - tak moc gratuluju At sou holky zdraví. Turbo
  Robert
  Ahoj Dejve, gratuluji! Bohužel jsem si již stačil všimnout, že na tvé téměř "tradiční" Licoměrsko se přihlásil jen Tom...
  Dejv KdysiKilto
  ahoj všichni, i touto cestou musím vytroubit do světa, že se k nám domů narodila holčička Gréta a tudíž budu mít na střílení ještě méně času (pokud to je vůbec možné).
  Robert
  Zdravím všechny příznivce dobré lukostřelby a neméně kvalitní kuchyně! 15.92012 se koná závod ČP 3D na statku Licoměrsko, tak za pořadatele doufám, že se nás sejde tentokrát víc, než nás bylo na jaře. Vzhledem k tomu, že se tentokrát nabídl Sekretář a „chef de cuisine“ Mýša postarat se o Vaše choulostivé žaludky, je kvalita už teď zaručena! Přihlášky jako obvykle na stránkách svazu, či pro ty méně počítačově schopné pak SMS na telefonu 602 363 884 ve formátu jméno-číslo licence-styl-kategorie nebo na emajlu jezdikr/zavináč/centrum.cz. Pokud chcete přijet už v pátek, posedět, popít a něco si i upéct z vlastních zásob na ohni, dejte to vědět také. Jste vítáni!
  Turbo
  zdravíme na Moravu - hlavně štajgry...Srdečně Vás zveme 6.10.2012 přijedte k nam do sedmihorek střílí se 2 dny -kdo bude chtít. Ps - blahopřeju ke zlatu.