BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  turbo
  ne to není ale ten co nabízelK.Orsag je naprosto suprovej - rychlj hbitej myslim 45# střílel sem z něj - zkuz si ho a vem si ho. jo a budu vysírat a budu a budu a bu...
  JirkaH.
  Aby jste rozuměli. Zkusil jsem si LB Martin co má T.Hřivnáč a to je takovej rozdíl oproti mému,že hledám náhradu.
  JirkaH.
  Ahoj Neserte mně! ) Jo, a není to ten co nabízí K.Orság? Dnes jsem mu napsal mail.
  turbo
  to víš slíbil švestičky z vlastní zahrádky - počkej jak je požene před sebou ??? nebo za sebou ???
  Mýša
  No jo. Pan Hujer to je snaživý student. Ten si ty výsledky zajistí.
  turbo
  to jo ale pan Lorenc se ještě nepřihlásil Tomáš Hřivnáč je taky profík,Koukal sem že pan Cigánek taky roste a pan Hujer - tak to je kapitola sama pro sebe. Prostě mistři svého oboru. a je to potřeba podporovat tuhle kategorii - protože jinde kolem nás to střílí možná víc lidí než reflexy. A hlavně ten luk coby cenu za první místo už máme zabalenej a je to dlouhej luk.
  Mýša
  Jak , trénovat ? Vždyť jsou v té kategorii 3!
  turbo
  jo a hlavní cena TRLB je novej luk tak se snažte trenujte at mate inspiraci.
  Jirka H.
  Pro Turba Oceňuji kladný přístup ke kladným hrdinům. Cedulku si vyrobím sám.
  ludek
  ten adresar Praha 2008 je samozejme 9.2.2008 Tyršův vrch hala 2D, ja dycky do cervna jeste pisu dycky o rok min nez si zvyknu.
  turbo
  Hujer - už tě poznávám - remcat remcat to by ti šlo.ale abys věděl že takový přístup oceňujeme na žlebech si tě vyfotíme nejmíň 3x portrét levobok a pravobok - vše s cedulkou to je Jirka Hujer. a dáme to do zlatýho rámečku. bude to lepší ?
  Bobr
  Tak to je možný jak jsem psal jen jsem dostal adresáře kde byly nakopírovány fotky. Měli by jste Petra tlačit ať mi to dává více zdokumentované. Pak nemusím hledat co kde a jak. Jinak spoždění bylo způsobeno tím, že jsem měl na reklamaci notebook. Se to pak všechno nahromadí.
  Jirka H.
  Obrázky stojí za prd. Poznal jsem se jen na dvou )
  ludek
  poslední 4 obrazky v praha 2008 budou asi ze zavodu 3d 5.1. Tyršův vrch
  ludek
  tak to neni problem, 9.2.2007 Tyršův vrch hala 2D, 23.2. Svojanov, 15.3. Litice. No ja vim, ze jsme se do tebe trochu opreli, no ale hlad po obrazcích je velký. tak dik.