BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Láďa
    Ahoj Ludku ať to brzo roschodíš.Střelci jste připraveni na sobotní klání,bude pršet nebo nám zasvítí sluníčko,ale kdo šlápne na hromátku a nebude to krtičák tak určitě vyhraje.
    Ludek
    Pavle tak ti preju, abys byl spokojenej v licomersku. Tak doufam, ze budete vsichni z chimery na bedne, držím vam palce a Tomase teda necham tentokrat zase vyhrat , kdyz nemuzu jet. Tak at se vam dari.
    pu
    no já sem nebyl spokojenej - 1. byl sem doma a za 2.celej den tady lilo. ..............tak jaká spokojenost co ?
    Ludek
    Ja jsem byl taky spokojenej
    Láďa
    To jsi Luďku napsal pěkně akorát zapoměls dodat že jsem tě nechal vyhrát.Já jsem byl y druhým místem spokojený.
    ludek
    Ahoj, dneska jsme si byli prubnout terenní FITA zavod v Ostravě a pekně jsme si zastrileli. Je to na dva okruhy, 12 x 3 sipy a střílí se do terče 20 - 80 cm podle vzdalenosti, v prvním okruhu je to na neznámé vzdálenosti od 5-45m, a druhy okruh je na tytez terce ale uz je známa vzdálenost a je to pro holý luk od 5-50m. Celkem se tedy vysmahne 72 sípu. Je to pro 3d-ckare nezvyk strilet nad 27m. Ale nejak jsme se s tím popasovali. Lada Kolínko první ranou ze 3 trefil na 40m presne krizek na terci, cili 6, tady se to pocita 1-5 a vnitrni kolecko ve zlutym za 6. Střílí se vícemeně po rovině sem tam mirně do nebo se svahu. V Šenově mají docela pěkný stabilní okruh na hřišti a lesem. No ja byl 1. Lada 2., ale byli to nervy protoze Lada celou dobu vedl a mirne se mi vzdaloval nebo jsem ho zase mirne dotahoval. Nakonec ja 286, Lada myslim 274, a 3. byl Lada Krumpolec 264, mel uplne stejne jako Tomas Laifr, ale přestrilel Tomase na sestky. Skoda mohla byt na bedne jen chimera
    turbo
    to je klídek co ? další závody až za 14 dní - doufám že všichni trenujete........ nebo se flákáme?? tak já se těším a doufám že Vás tam všechny potkám. JO a ADRŠPACH - kdo budete chtít v Adru přespávat tak je potřeba si už ted rezervoat bydlení - nezapomeňte že závod je v turisticé sezoně a bude tam asi dost plno. tak na to myslete. jinak i verze, kdo má stan tak pár lidí muže stanovat u nás na chalupě - je to asi 3 km od skal. turbo
    Jura
    tak konečně se mi povedl závod. No pravda ten závěr nic moc . Doufám, že forma este chvilku vydrží. Konkurence je však veliká, je to i o troše štěstíčka. Tak ať nám to střílí.
    Láďa
    Tak je to dobrý na závody jedu a dáme si to pěkně na ostro.
    Ludek
    Jo jo tak ta galerie je ted tak mnohem lepsi, po tech letech i s tema mesicema . dik
    pu
    to zvládneš. Dyt co bychom si mohli víc přát - než se pomlátit mezi sebou ne ?
    Láďa
    Nevím jestli přijedu mám pracovni sobotu
    pu
    teda Ladis - já myslel že fandíš mě - kdybych to věděl tak ti nepučím dalekohled. Vynahradíme si to na LIcoměrsku - to doufám pudeš s náma ve skupině,a rád že jo ? Ty dlesek , doktor a já. to bude Chimérovské rege??????????
    bobr
    Hned to tam doplním, dnes na webu průběžně pracuju a nestihl jsem všecko co jsem plánoval (včetně přepsání názvů fotogalerií).
    Láďa
    Já si to taky užíval dobrej závod na odhady vzdáleností.CHodilo mi to docela dobře.Ale nejvíc jsem fandil doktorovi ale on nechtěl strapnit Petra tak na konci závodů dal 2 auty.Jinak přeji všem ať vám to lítá,zdraví Láďa.