BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Ludek
    Tak ti Láďo gratuluju, to si musel dneska střílet jako bůh
    Láďa
    Tak co jsem říkal Ludku dneska jsem šláp do hromátky aspon pětkrát ale měl jsem gumcle a pak už to lítalo samo.
    mýša
    nemohli by jste pochválit Pepu?? Myslím, že odjížděl neukojen
    ludek
    to sem zvedav jestli jsem se trefil
    ludek
    tak ja si tipnu jak to dneska bude. turbo dlesek, kolinko. turbo udela 202. bb t.laifr 213, hladil, krumpolec. tak to sem zv
    Láďa
    Neboj se zítra Petra budem lechtat pod paždi a nebude mu stačit ani 30 šípů
    pu
    beru si gumáky - nic nenechám náhodě - svačinu, pití sedátko, vozík na luky a šípy jako na golfu lokaje v livreji aby podával čaj - spíše kávu vždy po 5 terčích - a doufám že standa Buton rozmístil dostatek občerstvoacích stanic po trase- dívky z obsluhy pochopitelně nahoře bez že - jak jinak. no a heslo dne PŘEDBĚHNOUT DLESKA".........
    Láďa
    To nemůžeš vědět kdyš tam nebudeš a nevyskoušíš si to na vlastních botách.
    ludek
    No to nevim Laďo, podle toho ce sem slysel je spise stesti do toho ho... neslapnout
    Láďa
    Ahoj Ludku ať to brzo roschodíš.Střelci jste připraveni na sobotní klání,bude pršet nebo nám zasvítí sluníčko,ale kdo šlápne na hromátku a nebude to krtičák tak určitě vyhraje.
    Láďa
    Ahoj Ludku ať to brzo roschodíš.Střelci jste připraveni na sobotní klání,bude pršet nebo nám zasvítí sluníčko,ale kdo šlápne na hromátku a nebude to krtičák tak určitě vyhraje.
    Ludek
    Pavle tak ti preju, abys byl spokojenej v licomersku. Tak doufam, ze budete vsichni z chimery na bedne, držím vam palce a Tomase teda necham tentokrat zase vyhrat , kdyz nemuzu jet. Tak at se vam dari.
    pu
    no já sem nebyl spokojenej - 1. byl sem doma a za 2.celej den tady lilo. ..............tak jaká spokojenost co ?
    Ludek
    Ja jsem byl taky spokojenej
    Láďa
    To jsi Luďku napsal pěkně akorát zapoměls dodat že jsem tě nechal vyhrát.Já jsem byl y druhým místem spokojený.