BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Bazar / Vetešnictví

  V sekci bazar jsou zobrazeny všechny inzeráty které jsem zadali návštěvníci těchto stránek. Inzeráty lze řadit a vybírat dle kategorií. Pokud máte o určitou inzerovanou věc zájem kontaktujte prosím prodejce pomocí emailu, který je zobrazen u příslušného inzerátu. Jakékoliv připomínky a návrhy ohledně bazaru můžete vložit do diskuze tohoto webu.

  Obrázek:
  Popis
  CAPTCHA

  Pokuď máte zájem začít s lukostřelbou ale chybí vám vybavení, napište zde. Jsme schopni zabezpečit výbavu od všech významních výrobců za příznivé ceny. Napište zde nebo na poptavka@chimerahk.cz

  Luk a šípy 
  Přidal : Jakub Šimek (jakubsimek.reklama@gmail.com)
  Kategorie : Luky
  Prodám juniorský luk od Hadaše a šípy pro začátečníky (halová-terčová lukostřelba), věnuji k tomu chrániče na loket a závaží na luk délka o,5m. Luk je kupovaný před 20 lety. Proto navrhuji vidět a dohoudnout se o ceně, případné slevě, leží mi už nevyužit doma. Viz. foto možná pomůže. Navrhuji osobní převzetí v Hradci Králové.
  Cena:2000
  Hoyt Helix 32 lbs 
  Přidal : Lukáš (lukaszadrobilek@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám minimálně střílený Hoyt Helix síla 32 lbs s příslušenstvím a přepravním kufrikem. Stav nového. 606538655
  Cena:14000
  Ragim WILDCAT reflexní luk 64", 32Lbs 
  Přidal : Radek Vojta (daxi01cz@gmail.com)
  Kategorie : Luky
  Prodám Ragim WILDCAT reflexní luk 64", 32Lbs, pravý. K tomu tři duralové šípy(jeden nutno opravit), čtyři dřevěné šípy, základku(již na luku), button, vosk na tětivu, náhradní letky, chránič na prsty a předloktí. Luk je pouze zánovní, střílený jen párkrát.
  Cena:3400
  ILF ramena c/f 70'38" 
  Přidal : Vit H. (cottonj@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám zcela nová a nikdy nestřílená reflexni ramena Sanlida Athletics 7, délka 70', síla nátahu 38lbs. Konstrukce strukturovaný karbon a vrstvená pěna. Ramena jsou koupená v dubnu na zahraničním eshopu, originál účet samozřejmě dodám s rameny. Bohužel jsem po objednání musel na operaci s kýlou, takže jsem je nemohl ani vyzkoušet, a teď musím přejít na lehčí ramena. Stav zcela nových ramen. Poštou nebo osobní odběr v Praze.
  Cena:3700
  Sportovní kuše Grizzly 
  Přidal : Robert Blažek (blazek007@seznam.cz)
  Kategorie : Luky

  Prodám sportovní kuši Grizzly Tuned od kanadské firmy Excalibur. Kuše je téměř nová, vystřeleno cca 100 střel, nemám na to čas. Počáteční rychlost 305FPS, nátahová síla 220Ibs. Má klasickou pojistku spouště, tlumič tětivy. Kuše zakoupena na stránkách www.kuse.cz jako set s terčovnicí a náhradní obal, vosk na tětivu, toulec na šípy přes rameno, držák šípů na kuši, napínák, 12 šípů. Odborně osazeno a nastřeleno. Je stále v záruce do 15/3/2020. Originál faktury součástí prodeje. Původní cena za set 21 tis - nyní 14 tis. Více fotografií pošlu rád na email, nejde mi sem vložit více fotek. V případě zájmu prosím pište na email, ozvu se Vám, jakmile budu moci.

  Cena:14000
  Prodám ramena KAYA K3 Professional, 66", 32# 
  Přidal : Jan Vošalík (vosalikjan@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Skvělý stav. Střílená 2 sezóny - 1x sport, já 1x rekreačně. Jsou pro mě moc silná... Cena bez dopravy. Mohu poslat poštou na dobírku.
  Cena:2990
  Luk a šípy + toulec a ost. (dárek) 
  Přidal : Jakub Šimek (jakub.simek@centrum.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám juniorský luk od Hadaše a šípy pro začátečníky (halová-terčová lukostřelba), věnuji k tomu chrániče na loket a závaží na luk délka o,5m, dále jako pak toulec z kůže. Ten luk je kupovaný před 20 lety. Proto navrhuji vidět a dohoudnout se o ceně, leží mi už nevyužit doma. Viz. foto možná pomůže. Navrhuji osobní převzetí Hradec Králové.
  Cena:0
  Reflexní luk Mughalský 
  Přidal : Josef (brozpepe@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám nový Mughalský luk ve světlém provedení. Délka nátahu až 33palců, nátahová síla 30lbs, délka luku 122cm. Typově se jedná o Mughalský, Indoperský luk přezdívaný díky svému tvaru také jako Krabí luk. Vyroben je z polyamidu se skelnými vlákny, je rozkládací. Tětiva červený Dacron s kvalitními omotávkami. Luk je hluboce zvratný, má příjemný chod nátahu. Využití: obecně podobné jako u jiných východních luků. Je to velmi povedený výrobek. Naměřená rychlost šípu 24g je 47m/s což je velmi slušné. Pro více info pište na brozpepe@seznam.cz nebo 606600409. Možno přikoupit dřevěné šípy za 95kč/kus. Cena za luk 2200kč + 175kč poštovné.
  Cena:2200
  Hoyt Prevail 40 SVX 
  Přidal : Vladimir Brada (vlada.brada@email.cz)
  Kategorie : Luky
  Cena za holy luk. Jedna se o zavodni special RH provedeni, 60#, 28,5”. Barva Slate, v cene lana a tetiva Gas Bowstring + originalni nepouzite. Luk je skoro nestrileny. Dalsi prislusenstvi neni problem doplnit
  Cena:35000
  terčovnice 
  Přidal : Petr Dlesek (dlesek@seznam.cz)
  Kategorie : Terče

  Prodám 9 terčovnic nohy tl 5cm pásy 80x30cm závitové tyče 14mm v terčovnici 13 pásů 2-3 pásy v terčovnici mohou být částečně rozstřílené. Cena 3000,- Dlesek@seznam.cz 777117597

  Cena:3000