BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Bazar / Vetešnictví

  V sekci bazar jsou zobrazeny všechny inzeráty které jsem zadali návštěvníci těchto stránek. Inzeráty lze řadit a vybírat dle kategorií. Pokud máte o určitou inzerovanou věc zájem kontaktujte prosím prodejce pomocí emailu, který je zobrazen u příslušného inzerátu. Jakékoliv připomínky a návrhy ohledně bazaru můžete vložit do diskuze tohoto webu.

  Obrázek:
  Popis
  CAPTCHA

  Pokuď máte zájem začít s lukostřelbou ale chybí vám vybavení, napište zde. Jsme schopni zabezpečit výbavu od všech významních výrobců za příznivé ceny. Napište zde nebo na poptavka@chimerahk.cz

  Olympijsky luk  
  Přidal : Stundl Dušan (Stundl.dusan@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Olympijský luk - tělo WaW , rameno Hoyt 990TX ( 40lbs) zaměřovač Shibuya, klapkacka Beiter, stabilizátor Beiter. K luku je komplet vybaveni a šípy v ceně. Luk je pro závodníka ( muže) který to s lukostřelbou mysli vážně.
  Cena:15
  Kladkova kuše  
  Přidal : Stundl Dušan (Stundl.dusan@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Kladkova kuse - Horton. Pro rekreační střelbu. Zaměřovač je nastavitelný. Pojistka proti výstřelu. K vyzvednutí v Nymburce.
  Cena:3000
  Kladkovy luk  
  Přidal : Dušan Stundl (Stundl.dusan@seznam.cz )
  Kategorie : Luky
  Luk je málo používaný, pro praváka, je k němu chranic rukou, vypouštěc ( kůže kov) v ceně.
  Cena:5000
  Luk-samick 
  Přidal : Milan (m.stajner@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Dobrý den, nabízím svůj sestavený luk, který se hodí pro středně pokročilého střelce. Luk je určený pro praváky (Pravák potřebuje pravý luk „RH“- střelec drží luk v levé ruce a natahuje tětivu pravou rukou.) Luk je skladný, rychlé složení/rozložení s ILS zámky. Délka luku je 64´´ síla 34 lbs. K luku dávám kompletní vybavení s 11 šípy kleštěmi na knock point, tětivu, toulec se čtyřmi kapsami, mazání na tětivu, a brašnu. Prodávám pouze v celku k luku je záruka, je udržovaný bez vad ! Možnost poslat přes dopravní společností.
  Cena:5450
  ramena 
  Přidal : Petr Dlesek (dlesek@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám ramena Hoyt 900cx, síla 42lb, délka 66, používaná jednu
  Cena:3500
  terčovnice 
  Přidal : Petr Dlesek (dlesek@seznam.cz)
  Kategorie : Ostatní
  Prodám terčovnici, malé opotřebení, možno doplnit inserty i stojanem.
  Cena:2000
  Prodam Mathews Chill X  
  Přidal : Branislav (branislav.svrcan@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Mathews Chill X 70lb 29" Absolutně bez známek užívání.
  Cena:0
  Reflex Samick SHT 60 
  Přidal : Šafránek (saf.saf@centrum.cz)
  Kategorie : Luky
  Kupovany 9/2016 v JASA Archery v Praze. V zaruce. K luku jsou dvoje ramena 30# a 40#. Dve tetivy, jedna strilena cca 2000 sipu, druha nepouzita. Nahr. zakladka. Luk ma inzerty pro montaz buttonu, miridel a zavazi. 13 ks sipu Easton Tribute 1716 s hroty Combo 85gn., tzn. idealni pro 30# ramena. Nekolik ks nahr. kormidel, nekolik konciku a lepidlo na kormidla. V pripade rychleho jednani pridam zakladni toulec na sipy pro pripnuti k pasu. Kompletni sestava, jen vzit a jit strilet. Proc? Strilim s jinym lukem. saf.saf( )centrum.cz tel: sest05519400 Fotky: http://martynzrx.rajce.idnes.cz/SHT_60/
  Cena:6000
  Luk 
  Přidal : Mira (afrikax@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám luk SF viz foto
  Cena:11000
  Luk Kiowa 45# 52" včetně tětivy 
  Přidal : Jan Bridzik (jan.bridzik@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodán luk Kiowa o síle 45 liber a délce 52 palců včetně tětivy. Luk jsem koupil před méně než 6 měsíci a tudíž je stále ve dvouleté záruce. Luk vyrobil pan Koliha. Původní cena byla 7500 za luk a 350 za vlámskou tětivu.
  Cena:6000
  Luk samick-privilage 
  Přidal : Milan (m.stajner@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Luk Samick-Polaris Dobrý den, nabízím svůj sestavený luk který se hodí pro začátečníka nebo středně pokročilého. Luk je určený pro praváky (Pravák potřebuje pravý luk „RH“- střelec drží luk v levé ruce a natahuje tětivu pravou rukou.) Luk je navíc velice skladný, rychle složitelný a rozložitelný s ILS zámky takže rozborku i sborku zvládne dítě. Délka luku je 64´´ síla 34 lbs (pro silnějšího jedince) K luku dávám kompletní vybavení s 11 šípy kleštěmi na knock point, tětivu, toulec se čtyřmi kapsami, mazání na tětivu, a brašnu. Prodávám pouze v celku k luku je záruka, je udržovaný bez vad ! Možnost poslat přes dopravní společností. Důvod prodeje, nemám čas. Normální cena kompletu je tak 11000 Kč. Pro více foto piště vše se to sem nevejde.
  Cena:6400
  Petr 
  Přidal : Staš (racoonstas@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám luk Geronimo od Kýzla v černém provedení za 3500,-. Nátah 45 liber. Délka 60 palců. Luk je na mě moc silný. Jsem ochoten jít s cenou dolů. Původní cena: 6100,.
  Cena:3500
  šípy EASTON ACE-370 
  Přidal : Míra (m.krticka@centrum.cz)
  Kategorie : Šípy
  nabízím nové trubky šípů Easton ACE, spine 370, délka 81 cm, ocelové nákružky na zadní části.
  Cena:7000
  Kladkový luk Kobra 55 
  Přidal : Pavel Kubásek (jeep2@centrum.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám základní kladní luk Kobra 55
  Cena:2500
  Luk. vybavení SF Archery elite+; Ramena 30 LBS 
  Přidal : Honza Vykysalý (vyky81@gmail.com)
  Kategorie : Luky
  Prodám kompletní sestavu bez stabilizátorů. Střílím bez míření a přecházím na jiný typ luku. Je vhodný i pro začátečníky. Cena je 6500,- + dobírka a poštovné 350,- nebo předání v okolí Hradce Králové SF-ARCHERY - ELITE PLUS střed luku /madlo je neošahané - případně je měnitelné/ RAMENA LUKU CORE FIBER BAMBOO 28 nebo 30 LBS dle utažení SF-ARCHERY - ELITE PLUS stojan Vypouštěč SF Archery ProForged včetně příslušenství Zakládka na středu SF Archery Forged Avalon brašna Avalon toulec Chránič na předloktí Tětiva Chránič na prsty Utahovač končíků Závaží na vyvážení
  Cena:6500