BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Bazar / Vetešnictví

  V sekci bazar jsou zobrazeny všechny inzeráty které jsem zadali návštěvníci těchto stránek. Inzeráty lze řadit a vybírat dle kategorií. Pokud máte o určitou inzerovanou věc zájem kontaktujte prosím prodejce pomocí emailu, který je zobrazen u příslušného inzerátu. Jakékoliv připomínky a návrhy ohledně bazaru můžete vložit do diskuze tohoto webu.

  Obrázek:
  Popis
  CAPTCHA

  Pokuď máte zájem začít s lukostřelbou ale chybí vám vybavení, napište zde. Jsme schopni zabezpečit výbavu od všech významních výrobců za příznivé ceny. Napište zde nebo na poptavka@chimerahk.cz

  Luk Kiowa 45# 52" včetně tětivy 
  Přidal : Jan Bridzik (jan.bridzik@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodán luk Kiowa o síle 45 liber a délce 52 palců včetně tětivy. Luk jsem koupil před méně než 6 měsíci a tudíž je stále ve dvouleté záruce. Luk vyrobil pan Koliha. Původní cena byla 7500 za luk a 350 za vlámskou tětivu.
  Cena:6000
  Luk samick-privilage 
  Přidal : Milan (m.stajner@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Luk Samick-Polaris Dobrý den, nabízím svůj sestavený luk který se hodí pro začátečníka nebo středně pokročilého. Luk je určený pro praváky (Pravák potřebuje pravý luk „RH“- střelec drží luk v levé ruce a natahuje tětivu pravou rukou.) Luk je navíc velice skladný, rychle složitelný a rozložitelný s ILS zámky takže rozborku i sborku zvládne dítě. Délka luku je 64´´ síla 34 lbs (pro silnějšího jedince) K luku dávám kompletní vybavení s 11 šípy kleštěmi na knock point, tětivu, toulec se čtyřmi kapsami, mazání na tětivu, a brašnu. Prodávám pouze v celku k luku je záruka, je udržovaný bez vad ! Možnost poslat přes dopravní společností. Důvod prodeje, nemám čas. Normální cena kompletu je tak 11000 Kč. Pro více foto piště vše se to sem nevejde.
  Cena:6400
  Petr 
  Přidal : Staš (racoonstas@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám luk Geronimo od Kýzla v černém provedení za 3500,-. Nátah 45 liber. Délka 60 palců. Luk je na mě moc silný. Jsem ochoten jít s cenou dolů. Původní cena: 6100,.
  Cena:3500
  šípy EASTON ACE-370 
  Přidal : Míra (m.krticka@centrum.cz)
  Kategorie : Šípy
  nabízím nové trubky šípů Easton ACE, spine 370, délka 81 cm, ocelové nákružky na zadní části.
  Cena:7000
  Kladkový luk Kobra 55 
  Přidal : Pavel Kubásek (jeep2@centrum.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám základní kladní luk Kobra 55
  Cena:2500
  Luk. vybavení SF Archery elite+; Ramena 30 LBS 
  Přidal : Honza Vykysalý (vyky81@gmail.com)
  Kategorie : Luky
  Prodám kompletní sestavu bez stabilizátorů. Střílím bez míření a přecházím na jiný typ luku. Je vhodný i pro začátečníky. Cena je 6500,- + dobírka a poštovné 350,- nebo předání v okolí Hradce Králové SF-ARCHERY - ELITE PLUS střed luku /madlo je neošahané - případně je měnitelné/ RAMENA LUKU CORE FIBER BAMBOO 28 nebo 30 LBS dle utažení SF-ARCHERY - ELITE PLUS stojan Vypouštěč SF Archery ProForged včetně příslušenství Zakládka na středu SF Archery Forged Avalon brašna Avalon toulec Chránič na předloktí Tětiva Chránič na prsty Utahovač končíků Závaží na vyvážení
  Cena:6500
  Luk+celá výbava 
  Přidal : Zuzana Krčová (zuzakrc@gmai.com)
  Kategorie : Luky
  Prodám kompletní sestavu se středem 25" Hoyt Horizon Pro, 2x ramena SF Axiom 68-26/66-28 a SF Premium Carbon 68-30/66-32, zaměřovač Cartel, stabilizátor Beiter modrý, toulec a 12ks šípů, 3 tětivy, chrániče prstů a předloktí, brašna, natahovač, stojan. Používaný ½ sezony.
  Cena:15000
  Luk + příslušenství 
  Přidal : Lukáš (r.y.o.n@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám kompletní sestavu se středem, rameny, zaměřovačem, stabilizátorem, toulec a 12ks šípů (Easton platinum superlite 2013, nezkrácené. Běžná cena v obchodě 140 kč/ks) Pořizovací cena výše zmíněného cca 12 000 kč. Z důvodu nedostatku času jsem cca po 4 měsících od nákupu s lukostřelbou skončil. Luk nepoškozen, v dobrém stavu. Cenu nabídněte.
  Cena:0
  luk s brašnou 
  Přidal : VLADIMÍR ŠRAMAR (projektis.sramar@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  SPORTOVNÍ LUK S BRAŠNOU PRO ZAČÁTEČNÍKY A ZÁBAVU
  Cena:2500
  PSE - 70lbs 
  Přidal : nils (mailhot@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Bow Madness 32 – Ready to Shoot! 2016 RH, 70lbs nátah - stavitelný na kladce 24-30", brace 6", ATA 32.375 ", IBO 332 fps - 340 fps, váha 4.1 lbs, Let-Off 80% Vybaven:STRIDER Sight, Whisker Biscuit Rest, SPIRE Stabilizer, RAVEN Quiver, PSE Neoprene Sling, RED ALUMINUM Peep Sight and Nock Loop Luk je úplně nový, nikdy nestřílený i s registrací. 100% stav. Možno vidět Ostrava a okolí. Perfektní luk a na začátek i vybaven! Cena 18 900,-Kč
  Cena:18900
  Kladkový luk Bear 
  Přidal : Mrázek (bicr@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám kladkový luk Empire , výrobce Bear s příslušenstvím
  Cena:17000
  zamerovac shibuya 
  Přidal : fp (frantisek.prusa@centrum.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodam zamerovac shibuya - pouzity, plne funkcni. Na zamerovaci je drobna prasklina nemajici vliv na funkci. V pripade zajmu poslu detailni fotku ci dalsi informace. Preferuji osobni predani z duvodu kontroly stavu zamerovace. Dekuji.
  Cena:1500
  Excalibur Equinox 
  Přidal : Marek Brož (brozmarek@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám kuši ke sportovní i lovecké střelbě. V záruce, viz prodejní doklad. Přesná, vhodná na závody 3D. Odzkoušeno ;-) jako set, stavitelná náklopná montáž, plus pevná montáž a další kušohled. Na kuši variábl 2,5-10x50. Dále náhradní tětivy, napínák, toulec, šípy a obal. Cena k jednání.
  Cena:27000
  CBE TEK HYBRID 
  Přidal : Jiří Kratochvíl (jirkakty@gmail.com)
  Kategorie : Příslušenství
  CBE Tek Hybrid 5 PIN 0,010
  Cena:0
  PSE Carrera 
  Přidal : Martin Kroužek (martin@krouzek.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám lovecký kladkový luk od firmy PSE. Poslední evoluční model řady Carrera s Orion kladkou. Stavitelná délka nátahu od 28 do 29,5" rychlost 330fps! BH 6.1" délka ATA36". Let-off 75%. , perfektní stav, bez poškození a škrábanců, tětiva od 60x custom strings v 1/3 životnosti. Dodávám jak je vyfocena Se vším co je na obrázku Na způsobu předání se domluvíme .
  Cena:6199