BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  Turbo
  tak Vám moc děkuju- myslim že by bylo dobrý abyste všichni věděli kdo trat stavěl a kdop za to může. Petr Dlesek, Tomáš Laifr, David Laifr,Tomáš Zachara,Petr Vlasák . Věřte tomu , že si všichni pěkně mákli. Samozřejmě je potřeba taky poděkovat všem Saharovcům -tedy jmenovitě etr, Michal a Filip Gyurkovský, a Ladovi Kolinkovi , a znovu klukum Laifrovým Tomášovi i Davidovi a Tomášovi Zacharovi a Péťovi Vlasákovi ,kteří makali jak diví při uklidu trati. je super mít v klubu lidi kteří dovedou zatnout šponu a udělat si , nám , Vám radost. D ě k u k j u . turbo
  Jitka V.
  Členům Chimery a všem jenž se podíleli na Žlebech bych ráda poděkovala. Skvělý závod a úžasné prostředí.Jen tak dál,už se těším na Adršpach. Jitka
  Tom
  Díky Chimeře a všem co se podíleli na závodech. Famozní trať nádherné prostředí. Jen houšť a větší kapky. Fakt super závod. Tom.
  adgama1
  jsem sice jen doprovod ale za žleby zaslouží organizátoři i rozhodčí velkou jedničku s hvězdičkou
  Bobr
  Taky jsem zde udělal alespoň nějaký základní výběr počtu zobrazených příspěvků aby jste nemuseli furt koukat na všechny. Časem si snad najdu chvíli a udělám vše co je na Chirému potřeba dodělat. Seznam už je docela dlouhý.
  Bobr
  Dostal jsem od Petra výsledky včerejšího závodu. Takže na odkazu "výsledky" si je můžete prohlédnout.
  Standa
  Díky za moc pěkný závod, těžkou trať a Všem za přívětivý přístup. S.V.
  mýša
  naprosto skvělá trať a jenom tři šípy v Nielfheimu. Občas pěkný adrenalin
  Petr Z.
  Za ,,Pražské větve" smékáme velkou pochvalu za perfektní závody dnes na Žlebu.Díky moc !
  Pavel Urban
  Vážení chtěl bych tímto poděkovat vám všem, že jste přijeli a závodili na ŽLEBECH. A zejména chci jménem svým i jménem klubu Chimera poděkovat rozhodčím - Míle Sehnotkové, Máše Sieglové, a panu Krčmářovi - neměli to s námi lehké a myslim, že právě na těchto závodech odvedli pořádnej kus práce. DíKY. Gratuluji vítězům, zasílám soustrastné chvalořečení zastřeleným šípům a těším se na Vás všechny na podzim v ADRŠPACHU. turbo
  turbo
  to : J.H. až tě potkám kličkuj , jinak nemáš šanci že oslavíš tvoje další narozeniny............
  Jirka H.
  Navrhuji, pokud není pozdě tento závod zrušit!!! Vyvrcholení sezóny by nemělo být na jaře. Děkuji a věřím v podporu bojkotu tohoto závodu.
  Ludek
  Pepo, leč si prst, pálit budu z luku jako das, a cd az po zavode
  Jelinek
  Luďo to se bojíš, že budeš pálit cd.Běž radši střílet.
  ludek
  ahoj vsem, na zleby si vemu notebook a archiv fotek co jsem doposud na zavodech vyfotil a posbiral od kluku z Chimery, co se vyfotí na Zlebech tak to rovnou od vsech muzu stahnout a kdo bude mit zajem tak mu co bude chtit po zavodech rovnou vysmahnu na cd.