BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    pu
    hm tak já zase utřu - budu v itálii ale pitný režim dodržím - budu na vás myslet.............. co se do mě vejde. turbo
    ludek
    samo ze to melo byt takle ((((
    Ludek
    No ja tam nebudu moct jet bohuzel , ale je to dobrý napad
    dave
    díky za pozitivní reakci, už sem si začínal myslet, že to čte a příspevky píše jen luděk. Tak to zatím odhaduji na 30piv.
    CuCa
    Tak já s velkou radostí přijedu už v pátek a budu se zodpovědně připravovat za sobotní závody (teoretická příprava a pitný režim). Doufám, že tam nebudu sám a přidají se i ostatní)
    Ludek
    Ahoj vsem, na tomto odkaze jsou uz zpracovane oficiální výsledky po 4. kole EC. http://www.eaa3d.org/downloads/EC2008.htm
    dave
    zdravím Chiméru, chtěl jsem Vás pozvat na přátelské posezení 29. 8. do vesnice Dobrá Voda u Pelhřimova. Je to v předvečer Žirovnice a taky nedaleko Žirovnice. Napadlo mě, že byste se nemuseli nad ránem 30. harcovat 150km, ale po vydatném kolektivním spánku jenom asi 15km. Taky tady uvidíte, kde trávím veškerý volný čas a kde jednou možná budu bydlet. Podle počtu zájemců zajistím buď sud adekvátního objemu, nebo bychom zašli do hospody (Krušovice 11, coby kamenem dohodil). K dispozici ohniště, zahradní gril, dost prostoru pro střílení. Na noc vás uložím na dřevěnou podlahu v podkroví - spacáky a karimatky s sebou (dobrá je taky hamaka). Napište mi, co si o tom myslíte. Čus, d.
    Ludek
    Turbo, porad si mel strach, ze se nikdo neprihlasuje na Adr a uz mame prvni prihlasku mimo chimeru ))
    Ludek
    Vsichni si maji privezt pytel, ja to cele pytlování budu jen z dálky dirigovat , a hlavne se zameřím na tebe jestli zodpovedne pytlujes.
    jelinek
    Lůdo nikoho se nebojím,rád poznám nové lidi na trati určitě jsou super.Ale ty se nezminuješ o tom že děláš pytlonoše.Nezapomeň pytel černý igelitový,ten svůj přivezeš určiťě.
    Ludek
    Pepo uz je vas v trlb 5 na Tyrsak, nechces zpet do BB? ))
    Ludek
    no ja jsem si dneska nechal postelovat luk, zmenil brka na sipech, tak to bude mazec, ted mi to bude strilet, to budes koukat
    jelínek
    Lůdo již 4den trénuji TRLB.na Tyršáku to bude masakr budu mít 28 šípů,tak dotoho jdu bez rostřelu abych přežil.Chudáci kluci v TRLB
    pu
    tak hoši to ste na tom slovensku pěkně zabodovali - Libichov, Chimera a překvapil petr titze, tak gratulace...........
    Ludek
    To je ve ctvrtek to musim byt v praci