BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  Jelínek
  Blahopřeji Míšovi k druhému místu určitě byl pyšný.
  Jelínek
  Turbo je velice dobré že jste zajistily pytlonoše,bylo by dobré at váš pytlonoš funguje na všech závodech 3D.23.8.si zamlouvám vašeho pytlonoše Lůdu do Libichova.
  ludek
  abych to uvedl na pravou míru, v zadnem pripade jsem nerikal ze je to po lukostrelcích, ale debilech jak si spravne napsal, ale kdyz jdu uz po nekolikate kolem toho samyho laku na vlasy z osmdesatych let tak bych ho treba příšte uklidil, ale nepotahnu to ve svym batohu celou trat , uz tak ho mam dycky dost tezkej.
  pu
  tak za chimeru už máme pytlonoše -Ludánka - pytel dodám já a rád. a bordel na trati - tratích je zásadně většinou po debilech a ne po lukostřelcích. ahoj pu.
  Ludek
  Jo presne tak, mod dik. Mel sem navato tak pak pisu trochu voloviny. Jeste bych mel pripominku k prirode, to se ale tyka temer vsech zavodu, ze by nebylo od veci po trati trochu uklidit to co tam nepatri, kdyby po ceste byly nejaky pytle na bordel, tak i ja sam bych neco uklidil (koncervy, spreje, lahve), pak by se mi to celý líbilo ješte více.
  pu
  Ludánkovi gratuluju k 1. místu v BB - takhle sis to představoval ?????????,
  ludek
  me se moc líbil, sice jsem prerusil svoji vice jak 200b serii v rade, ale co se da delat , 2 potvory bych vsadil krk ze byly dal jak 27m na modry kolik. terc 26 a neco z kopce pred tim. Spatne se mi tam odhadovaly vzdalenosti, ac to bylo v lese a melo se teda ceho chytit. Hlavne na malý mrdky na blízko jsem petkoval. No a 2 outy me staly tech 200b. No a Pavel 202 v TRRB gratulace k prvnímu místu. (ocekavam od tebe totez )
  pu
  Tyršák byl dobrej ne ? některý terče docela mazec .... tak hurá zas tam v srpnu. turbo
  ludek
  jo a porad budu rychlejsi s temi vysledky nez oficialni zdroj
  Ludek
  Ale no tak to vis, je potreba trenovat a pak na pivo a na blbosti je casu dost , ted se do toho zase dam
  Jelínek
  Ludo to je doba než to dáš dohromady.
  Ludek
  Pro BB to mam hotovy jeste to udelam pro TRRB, to je asi to co nas nejvice zajima, pak to uvidite u nas na webu
  Ludek
  no to prece nemuze byt kua takový problem, takovou blbou tabulku mam hotovou raz dva (mozna tri)(nebo ctyri ), vecer se na to mrknu.
  Láďa
  Tak to vypadá že se výsledků nedočkáme a bude se to řešit až na posledním závodě na slovensku.
  Ludek
  Budou nekdy nejake celkové vysledky z EC za ty 4 zavody?