BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  turbo
  proč jsou některý manželky všechny stejný.????? a nebud židák - větvičky by mě medvídek asi rozdrtil dřív než by opustily luk.
  JirkaH.
  Nepučim ti ho. A dnes jsem si přivezl nový. Dík za tip. Někdy si můžeme střelit soutěž a myslím, že postačí když si vezmeš dřeva ke svojí rekurvě. A ještě jednou dík za tip. Jen to musím ututlat doma.
  Turbo
  Pepino dobrej nápad - pudu s ním ve skupině a budem střílet jedním lukem Když mi ho pujčí) šípy si vemu svoje pár větví ještě mám. - já už ten svuj starej prodal.
  Turbo
  Pepino dobrej nápad - pudu s ním ve skupině a budem střílet jedním lukem Když mi ho pujčí) šípy si vemu svoje pár větví ještě mám. - já už ten svuj starej prodal.
  Bobr
  Organizační dotaz: No spíš než mazat příspěvky v diskuzi bych měl udělat stránkování. Dřív jsem ho neudělal protože jsem nečekal, že se tu tak rozkecáte. Takže mějte prosím ještě chvíli strpení a já se tím pokusím něco udělat.
  jelinek
  Dotaz organizační,co by se stalo nechávat příspěvky 2 měsíce a zbytek umazávat.A turbo rozdej si to v Libichově s Hujerem v LB jen vy dva .Jeto v srpnu není to žádný of.závod a vítěz dostane od nás supr cenu.LB dřevěné šípy všichni se na to budeme těsit.Uvidíme se u Franty za týden
  turbo
  hele sudičko - manželka po mě jede už leta a holka začala vysírat minulej týden - ale já vydržím já se zapřu a vydržím. a když ne tak ono se to nepo... že jo. ! " ale Ludvo ten fotbal si prosadim - jinak sem mrtvej HOMOLKA"
  JirkaH.
  Ať se ti to na dětech a ženě vrátí. Aby děti byli po tobě a žena šla po tobě.A nebudeš mít čas na rošťárny. Dobrou.
  turbo
  ne to není ale ten co nabízelK.Orsag je naprosto suprovej - rychlj hbitej myslim 45# střílel sem z něj - zkuz si ho a vem si ho. jo a budu vysírat a budu a budu a bu...
  JirkaH.
  Aby jste rozuměli. Zkusil jsem si LB Martin co má T.Hřivnáč a to je takovej rozdíl oproti mému,že hledám náhradu.
  JirkaH.
  Ahoj Neserte mně! ) Jo, a není to ten co nabízí K.Orság? Dnes jsem mu napsal mail.
  turbo
  to víš slíbil švestičky z vlastní zahrádky - počkej jak je požene před sebou ??? nebo za sebou ???
  Mýša
  No jo. Pan Hujer to je snaživý student. Ten si ty výsledky zajistí.
  turbo
  to jo ale pan Lorenc se ještě nepřihlásil Tomáš Hřivnáč je taky profík,Koukal sem že pan Cigánek taky roste a pan Hujer - tak to je kapitola sama pro sebe. Prostě mistři svého oboru. a je to potřeba podporovat tuhle kategorii - protože jinde kolem nás to střílí možná víc lidí než reflexy. A hlavně ten luk coby cenu za první místo už máme zabalenej a je to dlouhej luk.
  Mýša
  Jak , trénovat ? Vždyť jsou v té kategorii 3!