BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    pu
    oni ty TRLB "sou takový divný " zeptej se pepina jelinka on ti to potvrdí. vid pepo. ahojte turbo
    Jirka H.
    Tak jsem kouknul na přihlášku do Ádru a není tam jedinej LB. Jak To? To jsou všichni jako já se zlámanejma kostma?
    volt
    Pánové ,jste zváni na poslední šenovský terénní závod FITA konající se 21.9.2008
    pu
    vážení,zde je- jídelní lístek - Adršpašský prasečí řízek , brambor a snad i nějaká horská voda k pití. máme i ceny pro vítězné družstvo !!! takové netrdiční snad se vám to bude líbit. nezapomeňte se hlásit včas- jsme uprostřed turistické seznona tak at máme přehled mužeme vše řádně zajistit. DRŽIM palce všem co jedou na EC. snad se tam uvidime -přijedu v neděli. ahoj turbo
    pu
    hm tak to se Vám teda povedlo ..... za to nám se to nepovedlo - nechápu, nevim, numim vysvětlit - ale že medaily dostane i 169 bodů - tedy hodnota tak 84. místa na EC. tak to je MASAKR. no nic - jdu na pivo a budu dlouze rozímat kde soudruzi udělali chybu. AHOJ.turbo
    pu
    Chlapi na Adršpachu počítáme i s kategorii Pb-Hb a to pokud Vás bude víc jak 5 tak jako egulerní a pokud budete střílet s carbonem - tak neoficiálně budete vyhlášeni jako samostatná skupina i když vaše výsledky by bylY zapsány u TRRB. nezapomeňte to včas nahlásit jaký máte luk. Pb-Hb - musí být dřevěný šíp ale všichni víte - ovšem pro nás je "krátký jezdecký" taky "kategorie". tak vzhuru do toho. turbo

    Guten Tag herr Urban! Tobě ale nic neujde ) Jestli si chceš zkazit průměr družstva, tak to jsi našel "den richtigen Mann" Ten pátek se uvidí podle aktuální situace v ČKD )
    pu
    pro fetyho - koukám že jedeš na Adr - předpokládám že s náma pojedeš už v Pátek stavět - spíme u nás na chalupě. a jestli to časově vyjde tak chimera postaví i 4 družstvo (Dlesek , Šesták,Urban a ten novej kluk Petr z Opatovic)Sorry ale příjmení mi nějak vypadlo. trak to bude mazec už se těším.
    Bobr
    Tak jsem se dnes mrknul na formát datumu tady v diskuzi. Ten EN nebyl moc dobrý. Tak doufám, že jste si na něj nezvykli.
    jelínek
    Turbo máš zajištovat pytlonoše na všechny závody.Kdo bude v Libichově.
    pu
    chlapci z Chimery - vzhledem k tomu že to budete taky stavět tak si ty veverky a šneky mužete dát kam jen budete chtít. ale velikostně a vzdálenostma jste se skoro trefili.
    Ludek
    ja bych dal šneka jak leze po strome na 15m, trefa do ulity je jako kopýtko, cili out. Jinak celý telo za 10bodu.
    Láďa
    Tak co jsem na závodech neviděl za zvířátko je ještěrka na šutru na 20 metrů na tu se těším nejvíc a veverka na stromě na 23 metrů ale jelikoš jsou chráněné tak budou co nejdál aby se nikdo netrefil.
    pu
    hm , tak a ticho po pěšině zas si tu třepím hubu jen já sám - tak abyste věděli co je novýho - včera jsme rozepsali zvířata pro závod v Adru,máme pro vás zas nějaké to překvapení a zvířátka, které jste dosud neviděli. .... a tak no.
    pu
    ladis - klouzání po pr... je jistě dobrej sport a jsem moc rád že jsi tam byl svým autem - protože myslim že kdybys jel se mnou tak bych už nikdy ty sedačky nevydrhnul. je fakt že to bylo pro všechny stejný - jednou si nahoře podruhý dole. když se daří tak se daří a když to nejde tak to .. pujde příště- že jo?