BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  Bobr
  Tak jsem Vám tam doplnil fotky co jsem dostal od Petra. Uvítal bych ale kdybych měl trochu více informací o závodu. Ne jen adresář kde jsou fotky a kde se akorát dá usuzovat podle jeho názvu co to je vlastně za závod. Chtělo by to alespoň měsíc kdy se to konalo. Litice se myslím pořádají 2x do roka a nevím co tam napíšu do názvu až se budou konat podruhé (Litice2 ??? ).
  turbo
  tak jiříku - benzím nepočítej - mohl jsi jet na kole- ( už sem to zažil) hm tak to je blbost - benzím se počítat musí. já bych teda taky na kole nejel. 6 šípů není zas až tak špatný- když sem tam byl poprvé s dlouhým a větvičkama tak sem jich tam nechal 7 a z toho dva hned u rozstřelovacích pytlů. ---- ale bavilo mě to. letos jen jeden ale za to na 10 kousků. startovné je darda leč vzhledem k cenám a nákladům je to asi nutný zlo. Kdyby se podařil každý závod zasponsorovat tak by to bylo řešitelný - jenže tenhle sport moc realizace sponsorum nenabízí. Ale klub má větší sílu - pro klub mecenáše seženeš spíš- a z toho se dá pak hradit třeba to startovný. Napište jaký máte kdo zkušenosti se spozoringem . to by m,yslim bylo dobrý téma pro diskuzi.
  ludek
  a odecti obed 80, to bys utratil tak jako tak , pak to vychazi "podstatne" lip
  jirkaH.
  A to ještě neumím sčítat a počítal jsem jen tři šípy míst šesti. Ještě upřesním. Mne to stálo 3 dřeva- opravitelné.
  Jirka H.
  zápisné 380,- cesta 300km při spotřebě 8l 744,- bez amortizace šípy 6ks po 200 600,- toaleťák 20,- celkem 1744,- připadá vám to někomu málo na jeden závod?
  chipper
  uz se na fotakch pracuje
  turbo
  už sem taky nadaval že to tam-tedy tady ještě není.
  ludek
  ja mam fotky z 2d na tyrsaku, ze svojanova i z litic, ale bohuzel nas webmaster nema cas
  Mýša
  Nejsou prosím nějaké fotky z Litic?? Kluci z Libichova jich mají jenom pár a není tam skoro nic z trati. A´t vím , o co jsem přišel.
  Tom
  Ahoj. Tak tedy přeji Všem střelcům, aby každý našel tu svoji Moniku...
  jelinek
  Turbo, moník je Monika z HK tak tedy ženy neplačte kvůli šípům.Hezké Velikonoce přeje Všem Libichov
  turbo
  to : Moník - děkuji - tak sakryš chlapi nebrečte kuli pár šípům, Tomuhle říkám přístup. ještě jednou děkuji.
  Moník
  zdravím všechny střelce,dovoluji si vstoupit do vaší diskuze,ačkoli nejsem aktivní závodník,ale jen přihlížející,jezdím na závody se synem, kterýho musím pořád drtit,aby byl dobrej,protože prostě chci,aby vyhrával a já se mohla chlubit jakej to je šikula( mimochodem to dělá 90% matek),a protože já jsem slepá jak patrona a netrefila bych se ani z metru,tak sebou se chlubit nemůžu,ale k věci. Musím všem kteří se podílí na pořádání závodů, stavění tratí,... hrozně poděkovat,protože postavit trat takovou, kterou se zavděčí všem,je nadlidský výkon a proto si myslím,buďte rádi,že nějaká trať stojí a vy můžete přijet a zastřílet si a odreagovat se a ....já ač naoko držkuju jsem vždycky ráda, že žiju a že se i domů odvezu a že druhý den ráno dokážu vylézt z postele a že jsem si skvěle odfrkla od toho šílenýho shonu a to že to stojí nějaké ty peníze? No a za co by jsme je měli utrácet, když ne za své koníčky nebo svoje dětičky. Například závody v Libichově, nikdo mi nevěřil,že jsme při EMMĚ chodili v bahně a lovili bodíky na bodovačku,mimochodem já ho měla( to bahno ) až na pr.. ale to je jiná, Adršpach no to bylo pošušňáníčko, Daník se vychrupal v autě a fungoval ještě o půlnoci za to já umírala při prvním stoupání do schodů ještě v tu sobotu.A závody v Liticích, Daník se trefil do 10 a je mu deset a má tak 150cm, takže žádný, že to bylo vysoko, sranda to byla. Jinak,ještě díky všem co máte trpělivost na dětské účastníky, osobně můžu potvrdit, že si toho dokážou vážit a jsou hrdí na to, že je berete mezi sebe jako by byli taky dospěláci, tak na příštích závodech ahoj už se oba s Danem těšíme.
  turbo
  Luďo - už jich tu mám nachystanejch 5 ks / 61 cm/24"- tajně doufám že další nebudou - ale oni budou!!!!
  ludek
  no to nevim co by sis vybral, ale jelikoz mam kratke rucicky tak mi staci 26" sipy, takze az nejake urazis, tak ja je jeste pouziju. Ale jak rikas je to o tom, ze sipy vybiras podle delky natahu a sily luku, tvoje sipy, ale budou pro jakekoliv dite moc tezke a tvrde s tvym 50lib lukem a 30" natahem. navic bys jich musel polamat nekolik, aby bylo splneno pravidlo ze mas strilet stejnymi sipy. A ty uz je moc nelámeš, spíše je utápiš v Labi