BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Ludek
    tak uz nechte pytle pytlema a priste si kazdy vemte svuj na bordel jo? A chimeraci kteri jedete do Pezinku dejte Petrovi vedet, aby zajistil ubytovani pro vsechny, dejme tomu ze do konce týdne?
    Jelínek
    Blahopřeji Míšovi k druhému místu určitě byl pyšný.
    Jelínek
    Turbo je velice dobré že jste zajistily pytlonoše,bylo by dobré at váš pytlonoš funguje na všech závodech 3D.23.8.si zamlouvám vašeho pytlonoše Lůdu do Libichova.
    ludek
    abych to uvedl na pravou míru, v zadnem pripade jsem nerikal ze je to po lukostrelcích, ale debilech jak si spravne napsal, ale kdyz jdu uz po nekolikate kolem toho samyho laku na vlasy z osmdesatych let tak bych ho treba příšte uklidil, ale nepotahnu to ve svym batohu celou trat , uz tak ho mam dycky dost tezkej.
    pu
    tak za chimeru už máme pytlonoše -Ludánka - pytel dodám já a rád. a bordel na trati - tratích je zásadně většinou po debilech a ne po lukostřelcích. ahoj pu.
    Ludek
    Jo presne tak, mod dik. Mel sem navato tak pak pisu trochu voloviny. Jeste bych mel pripominku k prirode, to se ale tyka temer vsech zavodu, ze by nebylo od veci po trati trochu uklidit to co tam nepatri, kdyby po ceste byly nejaky pytle na bordel, tak i ja sam bych neco uklidil (koncervy, spreje, lahve), pak by se mi to celý líbilo ješte více.
    pu
    Ludánkovi gratuluju k 1. místu v BB - takhle sis to představoval ?????????,
    ludek
    me se moc líbil, sice jsem prerusil svoji vice jak 200b serii v rade, ale co se da delat , 2 potvory bych vsadil krk ze byly dal jak 27m na modry kolik. terc 26 a neco z kopce pred tim. Spatne se mi tam odhadovaly vzdalenosti, ac to bylo v lese a melo se teda ceho chytit. Hlavne na malý mrdky na blízko jsem petkoval. No a 2 outy me staly tech 200b. No a Pavel 202 v TRRB gratulace k prvnímu místu. (ocekavam od tebe totez )
    pu
    Tyršák byl dobrej ne ? některý terče docela mazec .... tak hurá zas tam v srpnu. turbo
    ludek
    jo a porad budu rychlejsi s temi vysledky nez oficialni zdroj
    Ludek
    Ale no tak to vis, je potreba trenovat a pak na pivo a na blbosti je casu dost , ted se do toho zase dam
    Jelínek
    Ludo to je doba než to dáš dohromady.
    Ludek
    Pro BB to mam hotovy jeste to udelam pro TRRB, to je asi to co nas nejvice zajima, pak to uvidite u nas na webu
    Ludek
    no to prece nemuze byt kua takový problem, takovou blbou tabulku mam hotovou raz dva (mozna tri)(nebo ctyri ), vecer se na to mrknu.
    Láďa
    Tak to vypadá že se výsledků nedočkáme a bude se to řešit až na posledním závodě na slovensku.