BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    pu
    to: Robert ježdík - ty ses nějak rozstřílel ne ? se závistí v očích ti gratuluji - ale udělám všechno proto abych tě příště předběhnul.( zatím nevím co udělám - snad se budu muset naučit líp střílet - nebo tak něco) turbo
    pu
    Děkuji Všem co nám pomohli závod připravit stavět bourat a hlavně uklízet. doufám že se Vám Letošní Adršpach líbil - i když byl asi malinko těžší než ..., tak se budeme těšit na vás příští rok někdy v lednu zase v ADRU - a... čus turbo
    Ludek
    az na 2 zlomený šípy se mi to v Adru líbilo, ukázalo se jak je tezky střílet skoro kolmo dolu a jak to do kopce mate, ze se to zda dál nez ve skutecnosti je. Skoda ze bylo dost zatazeno a v lese bylo tuplem spatne videt. A na zavode druzstev bylo videt jaka je to brnkacka strilet na rovine, no az na nejake vyjímky, ze jo Dave? Vitezům jeste jednou gratulace.
    Petr
    Pěkný večer pánové,aby se nám zítra na Adru lépe stavělo uvařil jsem k obědu Gulášek. Petr
    pu
    odjezd na szavění adru - je v pátek v 7 hod u mě. - nezapomeňte co kdo máte zařídit - vemte si spacáky a karimatky- (taky třeba Luky a šípy) auta přerovnáme ráno u mě. turbo
    pu
    Chlapi - a děvčata - není Vás nějak málo přihlášených na adršpach ???? - prosím kdo víte že pojedete zapište se co nejrychlejc - protože Petr stahne prezentaci zítra večer - a dělat to pak na místě bude zdržovat nás - vás všechny. My se na Vás těšíme tak vzhuru do toho.
    Ludek
    Nezapomente na schuzi ve 20
    ludek
    zapomel si na lisky ty byly taky nejmin 2
    pu
    hele sem tam se něco zapomene - tak se zrovna zapomělo pozvat ludáka na rozstřel. Já se spíš čuměl jak JOJO jak je možný že se evropskýho špampoionátu zúčastní někdo kdo nemá platnou licenci a už vubec nechápu kde se tam vzali lidi co nemají licenci VUBEC( jeden šel se mnou ve skupině v neděli).taky nechápu proč musím na závodě takovýhle urovně střílet 9 x stejný prase,6 x stejnýho srnce, 2 x stejnýho vlka, 2 x stejnou krutu a to mám pocit že sem ty prasata spočítal špatně. no k trati se vyjadřovat radši moc nebudu- (horší sem ještě neviděl) a přitom je tam tak krásný prostředí - kopce, potok a vubec. Tak Ludánkovi gratuluji k půl medaily- protože podle mě seš "Třiapůltej!
    ludek
    no tak vis jak jsem hodny a nechtel jsem to az tak pohanet, ale ze jsme v nedeli sli ten samy okruh, tak to jsem do ted nepochopil. Stejne tak jsem nepochopil rozdelení v sobotu do skupin ja sam BB, 3 TRRB a jeden TRLB, asi proto abychom to rychle odchodili, nebo fakt me nic nenapada. Navic jsem v tom zmatku v nedeli vubec nebyl schopen zjistit kolikatý celkově vlastně jsem. Organizatori byli evidentne spokojeni a nic jim nechybelo, ze by nekdo daval do kupy ty vysledky je nikoho ani nenapadlo. Takze mam stejne bodu jako 3. tak proc jsem kua 4. ? Nebo sem tim padem asi teda taky 3.
    pu
    Milý Ludánku - Slovenský EC - včetně finále nemohl být chaos - Chaos je když někdo nedodrží nějaká pravidla nebo zásady - a žádné takové věci se tady neděli protože žádné zásady prostě neexistovaly. Tudíž chaos zákonitě nemohl vzniknout. Tohle dle mého názoru byl prostý projev "Anarchie". Na druhou stranu protože se organizíátoři snažili z tohoto stylu nevybočit - povýšil bych "ananrchii" na tebou nazvaný "Chaos" - a počeštil prostým slovem BORDE.... atd.***** Ovšem nevím jak to vidíte vy - ale zásadně jsem proti tomu aby medaile dostával kdejakej hejhula kterej má z celýho seriálu odstřílenej jeden závod nebo v té kategorii střílí sám. To naprosto degraduje snahu a usilí těch co maj svý skupiny našlápnutý a poctivě jezděj na všechno - Srovnávat pak hodnotu takové medaile je pro ty makající závodníky dost deprimující nebo máte jinej názor ??? Turbo
    Ludek
    Celkove vysledky EC jsou tady: http://www.eaa3d.org/downloads/EC2008.htm ale byl to v nedeli teda pekny chaos.
    dejv
    čau, v úterý se nezúčastním. v pátek bych byl. pošlete mi ve středu zápis z porady, díky, d.
    Pýtrs
    Hoj hoši. Ten nápad s těma družstvama po odstřílení závodu se mi zdá fajn. Musim si zabrat ty nejlepší lučistnice.
    pu
    P O Z O R schuze CHIMERY k ÁDRU je v uterý v 20 hod hospoda na Velké v Plotištích. učast nutná všech co jedou - takže vlastně všech. turbo