BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Standa
    Díky za moc pěkný závod, těžkou trať a Všem za přívětivý přístup. S.V.
    mýša
    naprosto skvělá trať a jenom tři šípy v Nielfheimu. Občas pěkný adrenalin
    Petr Z.
    Za ,,Pražské větve" smékáme velkou pochvalu za perfektní závody dnes na Žlebu.Díky moc !
    Pavel Urban
    Vážení chtěl bych tímto poděkovat vám všem, že jste přijeli a závodili na ŽLEBECH. A zejména chci jménem svým i jménem klubu Chimera poděkovat rozhodčím - Míle Sehnotkové, Máše Sieglové, a panu Krčmářovi - neměli to s námi lehké a myslim, že právě na těchto závodech odvedli pořádnej kus práce. DíKY. Gratuluji vítězům, zasílám soustrastné chvalořečení zastřeleným šípům a těším se na Vás všechny na podzim v ADRŠPACHU. turbo
    turbo
    to : J.H. až tě potkám kličkuj , jinak nemáš šanci že oslavíš tvoje další narozeniny............
    Jirka H.
    Navrhuji, pokud není pozdě tento závod zrušit!!! Vyvrcholení sezóny by nemělo být na jaře. Děkuji a věřím v podporu bojkotu tohoto závodu.
    Ludek
    Pepo, leč si prst, pálit budu z luku jako das, a cd az po zavode
    Jelinek
    Luďo to se bojíš, že budeš pálit cd.Běž radši střílet.
    ludek
    ahoj vsem, na zleby si vemu notebook a archiv fotek co jsem doposud na zavodech vyfotil a posbiral od kluku z Chimery, co se vyfotí na Zlebech tak to rovnou od vsech muzu stahnout a kdo bude mit zajem tak mu co bude chtit po zavodech rovnou vysmahnu na cd.
    Vlcoun
    Pepo, dík za blahopřání. Těším se až se setkáme na Žlebech.
    turbo
    pepino - jsi drzý čert. a bundu ti držet nebudu, pak nic netrefim. a koukej se léčit - prej pomahaj Hofmanský kapky. zapoměl se to Věrušce poradit.
    ludek
    ja jsem dnes taky nestrilel, ale zakládka mi vydržela covece uz asi skoro měsic, tak doufam ze vydrzi i do zlebů. To vis poladil jsem konecne i ten tiler a umístění lůzka na tetive, tak se tes. A kdyz bude teplo, tak ti aspon pavel nebude muset drzet porad bundu
    Jelínek
    Pavle,opravdu jsi to odhalil,radši jsem si nechal sešít prst,strach z té pověstné Luďkovi zakládky byl větší proto jsem se zmrzačil,abych mohl zůstat doma.Na Žleby se těším ,jedeme všichni bude to asi nejlepší závod roku.Budou tam snad všichni,už jenom to počasí.Bylo by dobré jít stebou ve skupině dobře se mi střílí vedle mistra jako jsi ty.Kdo to nevěděl o tobě tak teď to ví.
    turbo
    ahoj pepo - velice mě překvapilo že když máš strach ze závodů a nevíš jak by ses vymluvil tak radši strčíš ruku do flexy abys nemusel jet.To se ti teda divim. už se mi to párkrát stalo tak ti to teda vubec nezavidím - bolí to jak svině a blbě se to hojí.tak se koukej kurýrovat at seš na želebech v plný síle. turbo
    Jelínek
    Pavle Vlku blahopřeju ti za Libichov, k tvému titulu,porazil jsi vše co ti stálo v cestě to je dobře.Ale na 3D to nebudeš mít tak snadné ,na Žlebech tě bude chtít porazit každý.Jdeme dotoho v čele s předsedou svazu Standou vidímem,Libichov přijede taky.