BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    ludek
    me se Litice moc líbily, byl jsem utahanej jako kotě. Jediný co mi vadilo bylo, ze jsem svuj batoh zidli tahl uplne zbytecne, nez jsme si sundal bundu a stacil si sednout tak kuci trrb meli odstrileno, a navic v tech krpálech to ani si sednout neslo. Jinak to lano by na te jedne casti docela bodlo. Mozna jak psal Turbo dole bylo moc malých potvor za sebou. Ale fakt dobrej zavod, zase jsem tady po roce vyhral tak co bych to hanil ze jo?
    pu
    Litice dost dobrý - nevím jak Vám, ale mě se nová trasa moc líbila. myslim , že kdyby se přidalo ještě pár větších zvířat na ukor těch mrňavejch potvor dole u řeky v řadě za sebou nebo zrovinka tam a na střídačku -velký dál malý blíž,tak to bude - teda podle mě, jedna z nejlepších tratí. Ty krpály byly dost dobrý - myslim že takový lano v některejch místech by uvítali asi všichni. ale mě se to i tak moc líbilo dokonce i manželce - kupodivu vydržela s náma šplhat celý jedno kolo - ted sice už padla za vlast, ale má taky zážitek.
    pu
    no nevin jak lehký to bude ted na Liticích - ale já mám pro tebe Pepičku taky "novou konici" do BB, ale ještě si ji šetříme , tak letos poprvé pujde na Halový mistrovství 2D - BB ženy a po novým roce ji protáhnem snad celým seriálem POHARU. hele pokud bude chtít tak bych ji vzal na silvestrovskou 3D k Vám.
    ludek
    my se taky tesime, ale v bb tam nekoho nemate?
    Jelínek
    Pavle do TRRB na Litici stavíme dva nové koně.Jeto jejich 1 závod tak jsme jim vybraly pro začátek něco lehčího.V sobotu se těší na všechny Libichovští orli
    ludek
    nechapu
    pu
    jo to jo ale 3a1/2 se blbě vysvětluje ne 13 řádcích - chápeš ne ?
    pu
    jo to jo ale 3a1/2 se blbě vysvětluje ne 13 řádcích - chápeš ne ?
    Ludek
    No radnici jsme četl dobrý, ale byl jsem 3.5 pultý ne 4. LU
    pu
    ps - jo četli jste radnici - dobrý ne ?
    pu
    na litice se těším - ještě sem tam nenatřílel víc jak 166 tak že by tentokrát??? no uvidíme.
    Ludek
    No tak nikdo nic nepise. Na Litice se poradne oblecte ma být jen 11 stupnu. A možná bude i pršet.
    pu
    TTD - typ. 15 let /164 cm, sportovní postava,tmavý vlasy , a na rozdíl od VáS - NáS je hezká, inteligentní a umí střílet z luku, krom toho má talent, no ty negativa - malej vzteklej tatínek, velkej černej pes, a neoschlý razítko v občance. Hele klídek vlčáci - dejte jí tak dva měsíce a uvidíte sami(uvidíme sami)
    Ludek
    No to si nam toho teda Pavle rekl o té neznáme střelkyni , ze bys treba napsal TTD?
    Pu
    tak hošíci z BB - právě se vám rodí velice těžká konkurence - je to holka a myslim že tak do půl roku vás bude mordovat že se budete - teda spíš nebudete stačit divit. to já jen aby řeč nestála.