BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    pu
    hm.......... tak to si petr T. nezasloužil - a je fakt že sem ho viděl poprvé kouřit ( tak musel být masakr) a to už sem viděl ledaco. Jinak - když už vyhlašuju kategorii - tak celou, a nebo jasně oznámit není počet 5 závodníků , nevyhlašuju nikoho - tohle je fakt (bylo) divný.
    Jelínek
    Děkuji za přání k druhému místu.Škoda že přidělování cen skončilo u 1 místa,mne je to jedno rád obdaruji a ceny v Libichově dáváme všem,ale je mne líto Petra T.který byl až třetí a kvůly mě nedostal nic.Ač šel maraton zaplatil hodně peněz měl nejdelší cestu ze všech zlomil 8 šípů.Petře máš u mne za to lahev Šampusu
    jelínek
    Pavle v lednu byl pouze kurz rozhodčích.Na svazových stránkách nic neproběhlo.Mne osobně je to jedno,budu dělat kompars a čekat na tresty.
    pu
    pepičku - a na vysvětlenou pro ostatní kiuby - 1. MČR 2009 - vzhledem k tomu že se mněl opravovat resp. přebudovát Monínec bylo na schuzi v lednu 2008 řečeno - že je nutno nelézt jiné odpovídající závodiště s možností pořádání MČR - Chimera nabídla Sedmihorky jako první a proto nám bylo toto "přiděleno" s tím že příští rok 2010 MČR bude dělat další klub. Pepiku- na kopytech tě nosit nebudeme ( když něco nevím, tak se zeptám ne?) a na silvestra tě přijedeme poškádlit do Libichova.A m,etry jsou skutečně různé - skládací, svinovací atd. ale jako prodejce nářadí přeci víš. Jinak gratulujeme k 2. místu na Liticích .....
    Jelínek
    Ahoj CHímeřané ,nic ve zlém ,ale kde jste důvěru o tom že budete pořádat MS ČR,snad by to měli dostat na vědomí všechny kluby a měla by být vyhlášena soutěž kdo to uspořáda.Vždy to dělal svaz.Vy to prezentujete jako hotovou věc.Asi ten metr je pro každého opravdu jiný.A ted mne rozneste na kopytech.
    pu
    brambory sou brambory - mám jich tolik ,že až bude krize - budu je prodávat a zbohatnu.
    Ludek
    Vidiš, maš si vybrat kategorii, kde si skoro sam a pak nebudes 4., ale mozna 3.5 )))
    pu
    hallo hallo - "CHIMERY" - ve čtvrtek v 16.30 jdeme střílet k labi budeme mít trenink.(teda když nebudou padat trakaře.)
    pu
    třetí třetí ale celkově čtvrtý - jsem sběratel bramborových medailí.
    Láďa
    Škoda že jsem nemohl na Litice líbí se mi nové tratě.Tobě Pavle gratuluji i za 3.místo a neporušil tradici a CHiméra se dostala na bednu.
    Ludek
    pro Ladu: radost jsem mel velkou. Akorat ten kamzik me nastval, cekal jsem ze, jak vystrelim takze poskoci, ale koza blba se ani nehla , tak sem ho prestrelil do stromu. Skoda ze si tam nebyl, fakt to bylo pěkny. Musim pogratulovat Ivovi Pospíšilovi, protoze v druhým kole tam nasázel 212 a vyhrál tak maraton v TRRB. Mel sem v druhým kole 213 a 2 outy, o 2 10 vic jak v 1. kole.
    pu
    Ludánku - tak já tě teda chválím - já sem šel taky po 200 ale nedařilo se - 3 auty sou tři auty - z toho 1 opradvu netrefenej - a dva doslava zahozaný utržený šípy - asi tak metr vedle terče - ani sem je nenašel. ted bude na liščí farmě boj - budu Válčit se standou švarcem - máme uplně stejně. a pro ládise - hele nerejpej - když se daří tak se daří - chtěl bych vidět tebe - ( jenže ty seš mrzák starej - tobě by to zrovna určitě šlo) tak slávy dcery - v uterý z NA VELKÝ. to platí i pro Moniku a Mirka. Danik ještě muže - teda musí počkat.
    Ludek
    v utery v 8. Na velky nebo jak se to jmenuje. A je to jak rikas nejlepsi, se pochvalit sam , od tebe se clovek chvali jinak nedocka. Mas pravdu v tom, ze jsem zavodil sam se sebou, potreboval jsem nastrilet pres 200 abych celkove predbehl Richarda Kocourka, taky mi hned po zavode volal, abych rekl cislo . Na Lišcí farme a na Svojanove uz Richard bude a bude tam i Tomás Laifr, takze to bude boj do posledního šípu
    Láďa
    Luďo to máš radost že šels přes 200.A ty Petře D.prosímtě nic vezlem ale vypadá to že jsi střílel v čera za kadety.
    pu
    teda ludánku - no to je "hrdinství! bojovat ve skupině sám se sebou a bejt první - že jo , ale je fakt, že nikdy nikdo nikoho nepochválí tak jako by to udělal on sám že ? ale i tak ti gratuluju - protože přes 200 a na Liticích je dycky supr výkon. jo a šel bych na pivo - to je i pro všechny Chimeřany - tak se neflákejte doma a v uterý by to šlo ? nějaký návrhy ? kdy kde ??