BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    turbo
    tohle je pro Dominik hlavně pro Frantu s předsedou - Chlapi neštřete nás, udělejte LITICE co nejtěžší, čím víc kulišáren tím líp. nejde přece o to nastřílet přes 200 bodů za každou cenu - myslím, že nemluvím jen za sebe ale většina lidí určitě ocení nápaditost ,náročnost i svízelnost 3D terčů. Jen myslim ,že by bylo dobrý a já se budu těšit. p.u.
    Laďa
    Myslím že Litice budou dobrý jako vždy a že se chimera zase vytáhne lukostřelci třeste se.Zdraví Laďa KOlínko
    turbo
    ... tak doufám, že tím vášně utichnou - a panáka si s Váma dám rád taky - / na Litice mám ridičku/. ahoj
    Ludek
    Milan to napsal hezky, ale kdy uz tu budou ty fotky co sem nafotil sakra? Ne bo se na to vyprdnu a nic uz fotiti nebudu
    mh
    Tak smutně koukám, Pepo, že jsi se do mě pěkně pustil. Na to ti ale musím odpovědět. Možná, že jsi špatně pochopil(a doufám, že vás nebylo víc) můj žertovný komentář chyby, kterou jsem na kapru udělal. To, že jsem ji po závodě zopakoval, tak jen proto, abych si udělal jasno, proč se tak stalo. Nevidím na tom vůbec nic špatného, natož abych to považoval za ponižující. Nemám nic proti kaprům, ani nic proti tomu tvému, a to ani kdyby jsi ho pověsil na strom mezi sýkorky. Kdybych chyboval na lvu, vymyslím něco na lva, popřípadě tak i na vlka, krocana nebo jinou haveť. Nenapadlo by mě ani v nejmenším, že by tento vtip a nadsázku někdo mohl považovat za nějakou kritiku tratě nebo nedej bože tebe. Dobře vím tak jak ostatní, že postavit trať v tom počasí, které bylo, tě stálo hodně obětavé tvrdé práce a za to jsme ti myslím i na místě poděkovali a vážili si toho. Víc mě ale mrzí, že mě vyčítáš to, že někam přetahuji lidi. V tom se velmi mýlíš. Nikoho nepřetahuji, nemám kam a proč a nikdo mě tím ani nemohl pověřit. Chci jen ukázat, hlavně těm, co sami projevili zájem, i jiné formy lukostřelby a díku rokům zkušeností jim v tom začátku, budou-li mít zájem, pomoci. Zdůrazňuji to "i" před jiné..., tzn. že není to nebo to, není buď to nebo nic. Lukostřelba je jedna a rozdílné luky a terče nejsou podstatné. Myslím, že má dosavadní lukostřelecká praxe jen dokazuje, že to tak nejen myslím, ale i dělám. A co se týče kategorie BB, tak jsem přesvědčen, že nejideálnější disciplína pro toto vybavení je terénní lukostřelba. Ten, kdo se lukostřelbu dělat trochu sportovněji, nemůže vystačit s pouze několika 3D závody v roce, a už ne ani proto, že na nich se nic nenaučí. Je to spíš jen zábava. Kdo si myslí, že to tak není, tak se mýlí, a kdo to říká, tak vědomě lže. Kdybych šel lukem lovit reálně, nikdy bych si k tomu nevzal BB,OL a LB s dřevěnými šípy. Umřel bych hladem. (to k té image) A účast na 3D závodech jako lukostřelec vůbec nepovažuji za ponižující a nikdy a nikde jsem to tak ani nekomentoval.(dokonce jsem dostal krtečka, včelku Máju a jiné, někteří vědí víc,že, a taky se za to nestydím) Budeme-li si každý hrát na svém "písečku" a nebudeme-li chtít chápat jiné a předem a za každou cenu je popřípadě odsoudit, nepomůžeme si jako lukostřelci nejen sami sobě, ale ani lukostřelbě jako takové.(zvlášť když je nás v republice "5 a půl") Snad jsem těmito pár větami a svým názorem nikoho neurazil a snad i něco vysvětlil. A doufám, Pepo, že na příštím závodě si hned dáme panáka.
    turbo
    Luděk má pravdu - těším se Litice - to bude masakr. Franta to doufám postaví tak aby mi to vyhovovalo - .... no zlatou jsem z poháru ještě nepřivezl..... takže na Liticích??
    Ludek
    Ahoj Pepo, si tu diskusi tady moc beres, ja to vidim tak, ze se tu tak trochu hecujem. No a nekdy se ta trefna poznamka trefi a nekdy ne. Uvidime se na litici a dame si panaka
    Jelínek
    Reakce na článek Milan Hladil a kapr: kapr je terč 3D,až budu mít rybník tak vhodím kapra k rybníku škoda že vadi pouze tobě,který jsi ho netrefil a zkoušel jsi ho na druhý pokus po závodě a znovu netrefil.Nikdo jiný se k tomu nesnížil.Proč nekritizuješ lva,který se v našich zeměpisných šířkách nevyskytuje.Můj osobní názor : tvůj zájem je jediný všechny přetáhnout lidi na FITA kde tě asi tímto úkolem pověřili? Každý ať střílí to co se mu líbí a tam,kde je mu dobře.Překvapuje mne,že ty tak kvalitní střecec ( můj obdiv a vzor ) který umí vystřelit ze všeho a dosáhl si výsledků v České republice i Evropě se snižuješ k těmto závodům (o kterých píšeš) kde je ta pochybná lovecká image Já vžycky půjdu tam,kam budu chtít a nikdy se nenechám vmanipulovat nikým jiným nikam jinam.Dělej si všechno jak myslíš ale každý si musí najít svou cestu sám někdo ji najde dřív někdo později.Ti kdo chtějí vyjádřit svůj názor a nechtějí to učinit veřejně zde je mail info@lukostrelnice-libichov.cz
    Ludek
    Ahoj Pepo, ze bylo hnusne to na to ze sem neprijel nemelo vliv. Ale v duchu jsem vam fandil, jesti v te siberii budete strilet. Chtel jsme zkusit neco jiného. Podle bodu kolik bylo nastrileno si to ale postavil moc lehky ne?
    mh
    Můj mozek byl natolik zaneprázdněn sešrotováním nepochopitelné podívané na kapra, který na louce krade "vysoké" píci z krmelce, že jsem ho v následné roztržitosti minul, čímž jsem si zkazil dobrý pocit nejen na zbytek závodu, ale i na celé sobotní odpoledne. Tento příspěvek ale vkládám z jiného důvodu. Chci ti, Pepo, odpovědět tak trochu za Luďka. Myslím si, že on již pochopil, že tak ušlechtilý nástroj, jakým je BB, je určen na neporovnatelně lepší činnost a zábavu, než jen k vytváření pochybné "lovecké" image. No a v sobotu k tomu udělal první krok. A já vsadím boty, že se za nedlouho přidáš i ty.
    Jelínek
    Luďku co jsi to za chlapa,když začne trochu pršet, tak radši zalezeš do haly.Nebo venku nato nestačíš
    turbo
    hoši to byl masakr - když už ani 202 nestačí na bednu tak mi řekněte kam až se to požene. jinak Do libichova - dobrej závod.
    Jelínek
    Ahoj lidi kdo máte fotky z Nepřevázky z vyhlášení pošlete je prosím na info@lukostrelnice-libichov.cz rádi bychom je dali na stránky
    mh
    Napsal jsem něco pro ty majitele luků, kteří často navštěvují portál "www.lukostrelec.cz" a myslím si, že by se to mohlo hodit i pro řadu "3D-čkařů". Další můžeme probrat v Libichově nebo později.
    mh
    Kurňa chlapi, když jste mě na Svonanově lákali do vašeho klubu a já se zdráhal, tak to jsem ještě nevěděl, jak umíte žít po večerech a nocích před závodem. Ale teď už o tom pomalu začínám uvažovat trochu z jiného pohledu. Co tak člen- host.