BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    turbo
    ahoj všichni - nějak nám tady utichla diskuze - to se všichni připravujete na LITICE?? že nemáte čas něco napsat? Tak napíšu já, Já se moc těším....... myslim že Litice byli jsou a budou hodně těžkej závod, terén, zlomy , srázy,hradby, roklinky. Ověřil jsem si už v Adršpachu že když je kolem terče něco obrovskýho co člověk denně nevidí tak odhady vzdáleností jsou v tahu. Každej takovej terč je pro mě výzva. Tak že, čím Hůř tím líp. ahoj turbo
    JSz
    jo abych nezapoměl .. Chimeráci jedou co bohužel skoro všichni jen já ne Lukostřelbě zdar a lukostřelcům zvláště
    JSz
    Ted jsem si precetl diskuzi a koukám že je to tady trochu ostřejší. Jak to já chápu tak Milan byl po závodě trochu mrzutější, ale kdo z nás není když dá třeba jen 1 opravdu blběj aut. Pepo tvá reakce byla dle mého trochu přehnaná. Je snad dost viditelné - z učasti Milana na 3D závodech, že to nebere jako něco podružného a pitomého. Nevím jak ostaní, ale myslím že skoro každý z nás si, pokud byla možnost, picnul na nepovedený terč.A co se týče přetahování lidí, spíše to vidím tak, že občas se objeví někdo z prostředí kde střílí Milan než opačně. Neberte to jako obhajobu Milana nebo kritiku Pepi, je to jen můj názor. Přijde mi trochu smutné když je nás opravdu jen pár desítek... A jáá si rád dám panáka jak s Milanem tak Pepou, chlapi zdar Pepo závod byl pěknej.
    Laďa
    Turbo tak to moc díky budu mít 27.června svátek.A pro Peťu Dleska, chceš dovést ten tlustej šíp co se ti líbil v rakousku
    Laďa
    Ahoj Turbo jo přivez mi ho na litici stačí aby vydržel asi 50 výstřelů děkuji moc Láďa
    Ludek
    Na Litici ani nejezdete, mam 5. zakladku od ledna a konecne to vypada ze ji neurvu. Jak sem to pruboval tak to byla sama desitka
    Láďa
    Ahoj Turbo nejseš jedinej kdo blbne v lese potřeboval bych jedno zvířátko nemáš nějaké starší.Četl jem názor na rok 2009 a souhlasím jelikoš letos je závodů nějak povíc docela to leze do peněs a ještě si musím prohazovat šichty protože to jak na sviňu vychází když jdu do práce.S pzdravem Kolínko
    Jirka H.
    Ahoj Turbo Jo,Jo . Magor. Dobrý.
    turbo
    Pepino -na Hujera ti posílám mailovou adresu. Už se těším , doufám že to bude "MASAKR". *** jo a hele - mě se Nepřevázka líbila - ty křoviska jsou dost dobrý - jen tam příště víc zamaskovat "Gumídky". Čím dál víc o tom přemýšlím a furt se vracím k závodu - tak 17,18,19 i 20 byli suprově postavený. Ted sem jezdil pracovně měl sem sebou luk a sysla a po lesích sem smažil. A Musím potvrdit čím horší podmínky pro výstřel a zaměření tím mě to víc bavilo... Doufám, že nejsem jedinej "MAGOR", kdo to tak cítí....
    Jelínek
    Prosím ozvěte se kdo máte spojení na Hujera TRLB,pokud to zde také sleduješ ozvi se do Libichova.Díky.Pro Pavla Urbana důležité je na Liticich,aby nás bylo co nejvíc a pěkné počasí.Mějte se hezky
    turbo
    tohle je pro Dominik hlavně pro Frantu s předsedou - Chlapi neštřete nás, udělejte LITICE co nejtěžší, čím víc kulišáren tím líp. nejde přece o to nastřílet přes 200 bodů za každou cenu - myslím, že nemluvím jen za sebe ale většina lidí určitě ocení nápaditost ,náročnost i svízelnost 3D terčů. Jen myslim ,že by bylo dobrý a já se budu těšit. p.u.
    Laďa
    Myslím že Litice budou dobrý jako vždy a že se chimera zase vytáhne lukostřelci třeste se.Zdraví Laďa KOlínko
    turbo
    ... tak doufám, že tím vášně utichnou - a panáka si s Váma dám rád taky - / na Litice mám ridičku/. ahoj
    Ludek
    Milan to napsal hezky, ale kdy uz tu budou ty fotky co sem nafotil sakra? Ne bo se na to vyprdnu a nic uz fotiti nebudu
    mh
    Tak smutně koukám, Pepo, že jsi se do mě pěkně pustil. Na to ti ale musím odpovědět. Možná, že jsi špatně pochopil(a doufám, že vás nebylo víc) můj žertovný komentář chyby, kterou jsem na kapru udělal. To, že jsem ji po závodě zopakoval, tak jen proto, abych si udělal jasno, proč se tak stalo. Nevidím na tom vůbec nic špatného, natož abych to považoval za ponižující. Nemám nic proti kaprům, ani nic proti tomu tvému, a to ani kdyby jsi ho pověsil na strom mezi sýkorky. Kdybych chyboval na lvu, vymyslím něco na lva, popřípadě tak i na vlka, krocana nebo jinou haveť. Nenapadlo by mě ani v nejmenším, že by tento vtip a nadsázku někdo mohl považovat za nějakou kritiku tratě nebo nedej bože tebe. Dobře vím tak jak ostatní, že postavit trať v tom počasí, které bylo, tě stálo hodně obětavé tvrdé práce a za to jsme ti myslím i na místě poděkovali a vážili si toho. Víc mě ale mrzí, že mě vyčítáš to, že někam přetahuji lidi. V tom se velmi mýlíš. Nikoho nepřetahuji, nemám kam a proč a nikdo mě tím ani nemohl pověřit. Chci jen ukázat, hlavně těm, co sami projevili zájem, i jiné formy lukostřelby a díku rokům zkušeností jim v tom začátku, budou-li mít zájem, pomoci. Zdůrazňuji to "i" před jiné..., tzn. že není to nebo to, není buď to nebo nic. Lukostřelba je jedna a rozdílné luky a terče nejsou podstatné. Myslím, že má dosavadní lukostřelecká praxe jen dokazuje, že to tak nejen myslím, ale i dělám. A co se týče kategorie BB, tak jsem přesvědčen, že nejideálnější disciplína pro toto vybavení je terénní lukostřelba. Ten, kdo se lukostřelbu dělat trochu sportovněji, nemůže vystačit s pouze několika 3D závody v roce, a už ne ani proto, že na nich se nic nenaučí. Je to spíš jen zábava. Kdo si myslí, že to tak není, tak se mýlí, a kdo to říká, tak vědomě lže. Kdybych šel lukem lovit reálně, nikdy bych si k tomu nevzal BB,OL a LB s dřevěnými šípy. Umřel bych hladem. (to k té image) A účast na 3D závodech jako lukostřelec vůbec nepovažuji za ponižující a nikdy a nikde jsem to tak ani nekomentoval.(dokonce jsem dostal krtečka, včelku Máju a jiné, někteří vědí víc,že, a taky se za to nestydím) Budeme-li si každý hrát na svém "písečku" a nebudeme-li chtít chápat jiné a předem a za každou cenu je popřípadě odsoudit, nepomůžeme si jako lukostřelci nejen sami sobě, ale ani lukostřelbě jako takové.(zvlášť když je nás v republice "5 a půl") Snad jsem těmito pár větami a svým názorem nikoho neurazil a snad i něco vysvětlil. A doufám, Pepo, že na příštím závodě si hned dáme panáka.