BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Vlcoun
    Už se taky těšim, až se sejdeme na 3D na Svojanově. Ahoj, Pavel.
    Ludek
    Gratuluji Pavlovi Vlkovi k vitezstvi, nakonec i ja to blbe secetl a byl jsem jen o 2 body za tebou . Tak ahoj vsichni zase za 14 dni.
    ludek
    no to mas pravdu Pepo, na tyrsaku to byla primo tragedie. Ale pilne trenuju s novým lukem, tak doufam ze to bude 9.2. lepsi. Natiraní radeji uz radsi neplanuju
    Jelínek
    Luďku to jsi nám to nandal na tom Tyršáku.Hlavně Vlk musel koukat o kolik nám všem utekl.Ty máš prý nový luk, tak to půjde samo.A to nevíme jakou formu má Tomáš.Postrach pro závody bude Vlk ,ale nedáme mu nic zadarmo.Jak se nám tam vrátí Kolínko a Hladil tak zas budeme čumět.Já se Vlka nebojím
    turbo
    to jsme se moc nevycajchnovali v tý praze- budem muset pěkně zabrat šponu. Holt kdo nebude střílet 200 ten se asi moc radovat nebude. Jinak zasílám tímto gratulaci vítězům a hlavně Jirkovi Hujerovi - "to bylo dost dobrý"
    ludek
    diskuze zde nejak utichla, jinak tesim se na prvni zavod 2008 a doufam v bohatou ucast na tyrsaku, doufam ze vyhraju a Pavlovi V. to tentokrat pekne natru Ludek
    turbo
    pf 2008 všem přeje CHIMERA Hradec králové
    mh
    Hezké vánoce všem z Chiméry, těm, kdo to čte a taky všem svišťům.
    turbo
    Vážení dnes bylo na CHKO rozhodnuto o povolení realizace závodů Adršpach Křížový vrch 2008 - takže se mužeme těšit 20.9. do Adršpachu
    Vaclav R.
    Ve středu jsem nusel zrušit squasch, protože mě bolely hnáty ze sobotního Adršpachu milí Chiméráci, no ale stálo to za to !!! Venca R.
    Standa Vidím
    Přeji celé obci 3D hodně takovýchto závodů ale hlavně hodně lidí, kteří budou schopni podobné závody zorganisovat. Děkuju. Standa Vidím
    Milan Hladil
    Ahoj Petře a všichni z Chiméry, Po závodě už nebylo moc času, musel jsem se podřídit lidem, se kterými jsem přijel a ti spěchali, a před tím jste taky měli hoňku i vy, takže nebyl prostě čas na to, abych před Vámi, jak se tak říká, "smeknul klobouk", že! Myslím si, a asi i oprávněně, že v tomto státě mám asi největší zkušenosti z takovýchto závodů, protože jich mám za sebou zřejmě největší počet, a to počínaje řadou závodů pro zábavu, přes pohárové v Česku a pohárové EAA, až po ME a MS, které dělá jak EAA, tak i FITA. Dost závodů u nás i v zahraničí, a to i několika kategoriemi luků. Myslím, že mám právo objektivně srovnávat. Chci Vám proto poděkovat, protože Váš závod ve srovnání s těmi, které jsem již absolvoval, patří mezi ty absolutně nejhezčí! Vyřiď prosím Petře můj dík všem, kdo jste trať stavěli, a už i pro to, že jste si asi pěkně "mákli". Stálo to za to! Děkuji. Už se těším na další "Adršpach". Milan Hladil
    Amatér
    Letošní rok je pro mne v 3D střelbě premiérový,stejně jako pro některé z organizátorů tohoto závodu.Tím chci říci že jsem neabsolvoval desítky závodů a tudíž můj rozhled a názor není směrodatný..... Zůčastnil jsem se asi 12-ti závodů,některé byli na Moravě(Grand Prix),vesměs to byl ovšem Český pohár. Z mého pohledu tento závod patřil výrazně k těm lepším....,jak organizačně,tak i co se týče cen.... ) Pokud se budou akce tohoto typu opakovat budu rád,a také se velmi rád zůčastním. Zdravím všechny lukostřelce a přeji jistou ruku a odhad... K.
    Turbo
    Děkuji všem členům CHimery za super výkon při stavění trati - KLUCI dík byla to dřina a fakt Vám děkuju. Děkuji taky Standovi a Alici za rady a pomoc které nám poskytli, Děkuju všem závodníkům za pomoc při úklidu zvířátek. budu se těšit na další závody , kde se uvidíme. PS kdo máte nějaký fotky prosím pošlete je Petrovi at je mužeme dát na stránky. turbo
    Luboš Horák
    Díky za moc krásný závod v prostředí Adršpašských skal. Bylo vidět, že jste nic neodflákli a příprava byla důkladná. Tento závod se řadí zatím k těm lepším, na kterých jsem mohl startovat. Byl to pěkně prožitý den. Již se těším na další ročník. Zatím ahoj Luboš Horák