BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  Ludek
  nejtezsi pro me byla ta lezici koza co se strilela z balkonu, nemohl sem natahnout poradne luk, tak abych na ni videl, ostatni outy byla moje blbost.
  turbo
  hele - vyhlašuju anketu o nejtěžší TERČ - tak u mě vede šikmá srna hned u mostu. a stíhá ji ten největší jelen vzadu za hradem na prudkým svahu.
  mh
  Myslím, Pavle, že protože jste chtěli těžký závod, tak trochu jste si to pak i vsugerovali a na jako těžký závod jste potom jeli a měli z něj předem obavy. Takže už před prvním šípem jste byli napůl poraženi sami sebou. Já si myslím, že nebyl o nic těžší než Tyršák, dokonce bych jako těžší považoval Svojanov. Vetšina terčů byla pod 20m a ty, co byly dál, tak byly velké.
  Ludek
  Zavod se mi líbil. I kdyz po první pulce jsem byl dost nasranej jak mi to neslo. Řízek mi taky chutnal, ten obzvláště, protže jsme prisli myslím jako poslední ze střílení a uz jsme byli dost vyhládlí. Vyšlo krásně počasí. Sice jsem mel 6 outů, vsechny spice na svých 3 pouzitelných sipech jsem ztupil, ale nic jsem neznicil. Jen terče hned u skaly mi nedelaly dobře na psychiku, bo jsem se bal o sipy.
  ludek
  Hergot kupte si uz nekdo tu vynikající zakládku beiter, je fakt dobra. Viz sekce Bazar, Pavel Vlk s ni dneska vyhral. Je vhodna na BB luky, mam jeste buton Cartel, kopie Beitra(nepouzitej za 500), fakt dobra cena.
  Turbo
  tak a ted sme přijeli z LITIC podruhý - Byl to masakr. nemám jeden šíp(resp. mám dva malý). Bylo to velice zajímavý - terén - dlouhý svahy, šikmý zvířata. maskovaný potvory ve skále- prostě dost dobrý. Nechápu jak Milan dal zase dvoukilo- prostě je dobrej. a Koukal jsem že i ostatní nastříleli hodně - před závodem jsem odhadoval běžný výsledek tak kolem 150 bodů. Rád bych na adresu DOMINIKU - poděkoval a vyjádřil velké uznání - Bylo to těžký a bylo to dobrý. Tak přístě .... ahoj.
  turbo
  ted jsme přijeli z posezení s kolegama lukošema na Liticích - to bude masakr. viděli jsme to na Vlastní oči. držím všem PALCE. (ps - vemte si hodně šípů)
  mh
  odpovím na Liticích po "panáku" s Pepou
  turbo
  Milane - co si říkal na Standovu přihlášku? Dneska jsme se o tom bavili s klukama - a padla verze jestli nepudeš na Žlebech BB? Je to výzva ? Jak sem už napsal - nás TRRB moc mrzí že si standa nevybral tuhle potřeštěnou kategorii.Pro nás by to výzva byla - zvlášť pro mě teda určitě.
  mh
  Mýšo! Ty bonzáku! No to jsi teda nemusel. Teď snad nemůžu ani mezi lidi. No počkej!
  mýša
  Jinak mohu potvrdit, že Milan Hladil odstřelil: Krtečka, Křemílka a Vochomůrku, Včelku Máju, Vodníka, motýla Emanuela, rudého partyzána, Vinetoua,Shreka, bludičky, bubáka i Rákosníčka. Stalo se tak na loňských letních Všeticích v rámci Pohádkového lesa http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=58
  mýša
  díky. My jsme se už na Libichově domlouvali, že to budeme střílet dřevama skrzevá stylovost. Je to i zábavnější. Když už to nemůžem střílet z koně, míjejíce modrou metu
  Turbo
  jak vidím tak krátkých jezdeckých je už ted 5 a bude jich víc. Budeme Vás v rámci TRRB vyhodnocovat extra - Povoleny jsou všechny druhy šípů tak jak byste stříleli pouze TRRB. ale protože si myslíme že je to něco extra tak vás taky extra vyhodnotíme - jen vaše výsledky se zapíšou do TRRB.( P.U. řed. závodu )
  turbo
  no Hloubku brodu v potoce( po kolena ) jsem už na žlebech vyzkoušel osobně dneska a to jsme jen plánovali zvěřinové hody.Prostě u lukostřelby pamatuj -- ... " Některé kameny v řece jsou jen namalované """ ... Fakt " Holki " Neberte si lodičky - Chce to "Kanady ".
  mýša
  když si otevřeš přihlášky, objeví se seznam přihlášených. Vůbec nechápu, jak se můžou lidé, kteří loví pěnová zvířátka v orkánu Ema a občas se i trefí obávat obtížnosti nějaké soutěže. Těším se jak malé dítě na hračku