BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Jelínek
    Děkuji touto cestou Milanu Hladilovi za dárek na Litici.Zde je pro všechny příklad jak může být zakončena ostrá diskuse.S heslem kapr do krmelce a jeleni na stromy přeji všem hezký den
    turbo
    !!!!!!!!!!beru tě za slovo!!!!!!!!!!!!!!!
    mh
    tak fajn, na kapra se těším, přivezu citron a bramborovej salát
    turbo
    Milane asi máš pravdu - ale myslim , (protože střílíme relativně krátce- asi rok ), chybí nám zkušenosti - málo kdy se dostaneme na takový typ trati jako jsou litice, Tyršák, Svojanov charakterem střel byly a jsou velmi podobné tomu co si sami střílíme doma - trochu kopeček, trochu dolu hodně rovinných střel. Litice jsou padáky ,samej šutr, veliký převýšení - a na to nejsme zatím zvyklí. Pro obveselení moje auty byly právě ty největší jeleni. čím větší jelen - tím zahozenější rána. a mrzí mě že sem ti tam nedovezl terč 29 Kapr v krmelci.Já sem ho fakt zapoměl doma jak jsem ráno balil manželku dítě psa - prostě na rybu se nedostalo. Ale na žlebech ho budeš mít i celou parádou.
    Ludek
    nejtezsi pro me byla ta lezici koza co se strilela z balkonu, nemohl sem natahnout poradne luk, tak abych na ni videl, ostatni outy byla moje blbost.
    turbo
    hele - vyhlašuju anketu o nejtěžší TERČ - tak u mě vede šikmá srna hned u mostu. a stíhá ji ten největší jelen vzadu za hradem na prudkým svahu.
    mh
    Myslím, Pavle, že protože jste chtěli těžký závod, tak trochu jste si to pak i vsugerovali a na jako těžký závod jste potom jeli a měli z něj předem obavy. Takže už před prvním šípem jste byli napůl poraženi sami sebou. Já si myslím, že nebyl o nic těžší než Tyršák, dokonce bych jako těžší považoval Svojanov. Vetšina terčů byla pod 20m a ty, co byly dál, tak byly velké.
    Ludek
    Zavod se mi líbil. I kdyz po první pulce jsem byl dost nasranej jak mi to neslo. Řízek mi taky chutnal, ten obzvláště, protže jsme prisli myslím jako poslední ze střílení a uz jsme byli dost vyhládlí. Vyšlo krásně počasí. Sice jsem mel 6 outů, vsechny spice na svých 3 pouzitelných sipech jsem ztupil, ale nic jsem neznicil. Jen terče hned u skaly mi nedelaly dobře na psychiku, bo jsem se bal o sipy.
    ludek
    Hergot kupte si uz nekdo tu vynikající zakládku beiter, je fakt dobra. Viz sekce Bazar, Pavel Vlk s ni dneska vyhral. Je vhodna na BB luky, mam jeste buton Cartel, kopie Beitra(nepouzitej za 500), fakt dobra cena.
    Turbo
    tak a ted sme přijeli z LITIC podruhý - Byl to masakr. nemám jeden šíp(resp. mám dva malý). Bylo to velice zajímavý - terén - dlouhý svahy, šikmý zvířata. maskovaný potvory ve skále- prostě dost dobrý. Nechápu jak Milan dal zase dvoukilo- prostě je dobrej. a Koukal jsem že i ostatní nastříleli hodně - před závodem jsem odhadoval běžný výsledek tak kolem 150 bodů. Rád bych na adresu DOMINIKU - poděkoval a vyjádřil velké uznání - Bylo to těžký a bylo to dobrý. Tak přístě .... ahoj.
    turbo
    ted jsme přijeli z posezení s kolegama lukošema na Liticích - to bude masakr. viděli jsme to na Vlastní oči. držím všem PALCE. (ps - vemte si hodně šípů)
    mh
    odpovím na Liticích po "panáku" s Pepou
    turbo
    Milane - co si říkal na Standovu přihlášku? Dneska jsme se o tom bavili s klukama - a padla verze jestli nepudeš na Žlebech BB? Je to výzva ? Jak sem už napsal - nás TRRB moc mrzí že si standa nevybral tuhle potřeštěnou kategorii.Pro nás by to výzva byla - zvlášť pro mě teda určitě.
    mh
    Mýšo! Ty bonzáku! No to jsi teda nemusel. Teď snad nemůžu ani mezi lidi. No počkej!
    mýša
    Jinak mohu potvrdit, že Milan Hladil odstřelil: Krtečka, Křemílka a Vochomůrku, Včelku Máju, Vodníka, motýla Emanuela, rudého partyzána, Vinetoua,Shreka, bludičky, bubáka i Rákosníčka. Stalo se tak na loňských letních Všeticích v rámci Pohádkového lesa http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=58