BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  mh
  Napsal jsem něco pro ty majitele luků, kteří často navštěvují portál "www.lukostrelec.cz" a myslím si, že by se to mohlo hodit i pro řadu "3D-čkařů". Další můžeme probrat v Libichově nebo později.
  mh
  Kurňa chlapi, když jste mě na Svonanově lákali do vašeho klubu a já se zdráhal, tak to jsem ještě nevěděl, jak umíte žít po večerech a nocích před závodem. Ale teď už o tom pomalu začínám uvažovat trochu z jiného pohledu. Co tak člen- host.
  turbo
  Chimero - odjezd do Boleslavi v sobotu v 7.30 sraz u mě.
  turbo
  Milane - ani nevíš, že to co jsi napsal platí doslova a do písmene. a největší kaňour - tak to už nechám vyprávět PEPU- konec konců byly to jeho zážitky- že Pepino.
  mh
  Reaguji na reaguji..., Pepo, ty jsi s nimi spal? V posteli? Tý jo, a kdo z nich je největší "kaňour"?
  Jelínek
  Reaguji co je to za lidi ta Chimera, v roce 2007 jsem jel den předem na závod který se konal na Svojanově,strávil jsem s těmi to zázračnými lidmi večer a noc před závodem.Vím co pijí,jedí,jak spí .Tak opravdu pozor na ně.
  Láda
  Tak musím pochválit CHiméru jak zabodovali na Svojanově,mě se moc nedařilo,ale doufám že se ni spraví chutˇv Libichově.Těším se že si to užijeme zdravi Láda Kolínko
  Ludek
  Ahoj Pepo, gratuluji ti k 2. místu, akorat me mrzí ze si byl lepsi jen o 2 body. Jak mas nastavený tiler? kde ma byt ta vetsi vzdalenost nahore nebo dole?
  turbo
  To je tím ovzduším kolem HK - chodíme na procházky k Labi - krmíme Sysli , máme u nás dobrý pivko a na Svojanově to byla spíš náhoda. Není kumšt dosáhnout "vítězství", ale obhájit ho. Tak doufám ,že nám to pepíček v Boleslavi hezky postaví a my budeme mít zase KLIKU. turbo PS jo a na bedně jsem byli 4 -2x TRRB a 2x BB
  Jelinek
  Tak v Libichově se těšíme,tam bude teprve závod o pořádné ceny,jsme zvědaví kolik jich pojede do HK.Hlavně Luďek musí zabrat, já nestřílím tak to bude mít lehké. Těšíme se na všechny
  mh
  POZOR na Chiméřany!!! Co je to za lidi? Kdo je to učí?! Co jedí a pijí? Jak je to možné, že se tak lepší? A jsou to vlastně jen lidi? Hned 2 na bedně! A co asi teprve příště v Libichově, že?
  turbo
  taky bych rád - kdyby se tady rozběhla diskuze - co se komu na závodech líbilo, co oceňuje, co bylo těžký nebo co se komu třeba nelíbilo. Samozřejmě návrhy na zlepšení . ted je na řadě svojanov, ale rád bych abychom diskutovali i o dalších závodech , které nás čekají. turbo
  ludek
  my z BB jsme radi, ze se nam konecne na zavodech povedlo nastrilet vice nez ostatní kategorie, protoze doposud jsme meli vysledky daleko horsi nez TRRB. Ted jen, aby to nebyl ojedinelý vysledek a nesla nam lip jen ta "tercovka" na bazanta.
  mh
  Nechtěl jsem v sobotu brát "vítr s plachet" longbow-istům, ale nemohl jsem jinak, než jen na chvíli podržet luk, který pak ty šípy do tetřeva posílal skoro sám. Dobře sedne do ruky a překvapil mě přesností a dobrou a klidnou prací ramen, byť jsou poněkud tužší a pomalejší než jsem zvyklý, nicméně ale i to má své výhody a nakonec na 3D terče do 27m je to naprosto dostačující. Kdybych měl víc času na kategorii TRLB a chtěl vyhrávat, zcela jistě bych si ho pořídil. Myslím, že s dobrými šípy se vyrovná i kvalitním lukům reflexním, a to i BB s jejich povolenou technikou míření. Fakt ho můžu doporučit.
  Vlcoun
  Už se taky těšim, až se sejdeme na 3D na Svojanově. Ahoj, Pavel.