BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Ludek
    Ale ani se neptej, ani sem na to nesah, ve stredu sem si strelil asi ctvrt hodky. Neni cas, prej furt strilím, furt sem v cudu a nic doma nedelam . Ale cil je jasny na zítra: bez outu a pres 200 , a hlavne se trefit z te skaly dolu, byva tam krocan myslim.
    lelínek
    Lůdo jaká je forma ,vyhrožuj je ten správný čas.
    pu
    večer si mužeš u Valtru na Pláckách napravit reputaci -JDEME NA PIVO asi v 19. +- jasan ?
    ludek
    vemu ti cely cd na Kost jo?, do mailu bych to musel zmensovat, mozna stihnu i dvd, koupis mi pivo ok?
    Láďa
    Ludku můžeš mi poslat nějakou fotku z Monínce dík Kolínko
    Ludek
    hm, to ti teda taky pekne dekuji, si ze me udelal staryho prochstatika co neudrzí mozna ani myslenku. A nebylo to 150km, me si tvrdil ze to bylo 190
    pu
    já sem se tě nechtěl zastávat oni by tě zabily dřív než já... - když sme jeli domu tak sem tě chtěl zabít,tak 17 x- zastřelit, rozčtvrtit popřípadě prodat někam do bordelu.......jen ženský sou horší než ty na 150 km 3 x čůrat -já bych tě zabyyyyl.
    Ludek
    dekuji Ti Turbo, uplne si me dojal, jak jsi na me hodny . Závod se mi moc líbil, ale mrzí mě, ze se mi nepovedlo to střílení na kachny. Věra v tom byla fakt neuvěřitelně dobrá, takže sem na ni zvedav na Kosti
    mýša
    bylo to tam naprosto super. Standa vybavil nahoře oko v monzunu a tak jsem se bál o šípy, až jsem se občas trefil. Škoda, že střelba na gumové kapounky nepřišla dřív, než jsem požil asi 6 whisek a pivka. Držeti se kolem ramen s cizinci a lámanou angličtinou řeč o hovnu dávati bylo velmi zábavné. Jen jsem si opět nedal poradit, chodil bos a v trenýrkách a v noci mne tak příšerně svědily nohy, že jsem oka nezamhouřil. Děvčata z Libichova se překonala.
    pu
    ..........ale Ludánku zasloužil bys - daleko víc - ale víš přeci ,že se jedná o uplným zákazu řezání dětí..... a přeci bys nechtěl aby nás potom zavřeli ne ??? jinak všichni vědí že si byl po operaci kolena a to Ačko trat na nemocný nohy moc nebyla. Já bych ti spíš vyčítal že si od tý madarky nepřinesl telefonní číslo - nebo sis ho ty prašivče nechal pro sebe?? ....
    Ludek
    jo poradne mi to nandejte hajzlovi linymu, nic jinýho si ani nezaslouzim.
    dave
    ty vole, Turbo, trpěl jsi jak zvíře, že jsi přežil a ještě k tomu ten výsledek - gratulace!!! No a s Luďkem - každej jsme nějakej. Lidi se podle mě dělej na pracovitý, tvůrce ideí, poživačníky, lenochy a možná ještě další... každej jsme nějakej. Luděk střílel dobře - všechna čest, třeba proto musel šetřít síly při přípravě. Každej den se máme co učit. Možná časem zjistíme, že Luděk to dělá dobře a my jsme ti kokoti, co jdou špatnou cestou. Za sebe mohu prohlásit, že se mi víkend na Monínci (se vším všudy) moc líbil. Bejt s lidma z různejch koutů Evropy, z rodného města i s jinejma, každej jinej a přitom tak podobnej... bylo mi tam prostě s Váma všema moc fajn a počkejte až se naučím střílet. Monínci 3x zdar, dejv
    pu
    Ludánek taky pomáhal - akorát se na konci trochu zaseknul s tou Maďarkou. Ale my si ho zmlátíme sami. turbo PS : kudličku sem našel - nevěřili byste jaký má fabie ruzný zakoutí pod sedačkou - asi se dám na pašování tam se toho vejde.
    Standa
    Děkuji i touto cestou Všem, kteří byli nápomocni k postavení a "sklizení" celého závodu. Chiméřanům /asi bez Luďka? - třeba se polepší/, Písařovi, Zbyňkovi, Viktorovi, Liborovi. Děkuji, ale hlavně Alici. Dále samozřejmě velkému příznivci Petru Andresovi a Všem naši rozhodčím. Bez Vaší pomoci by to nešlo. Co se týče tříd a MČR, tak to vždy tak trochu vyplyne z toho, kdo se závodu vůbec zúčastní. O třídu PB-HB si kluci řekli tím, že to trvdošíjně střílí, ať to stojí, co to stojí. Tak proč ne medaile. Někde se holt potom sloučí kategorie, aby se vůbec mohli dát medaile. Tak ti asi Míšo právem patří. Jo a pohár a vlastní třída? To je něco jiného. To to ještě musíte pár lidí naučit a tahat s sebou na závody. Ale vidíte, že se Vše trochu vyvíjí. Snad k dobrému pro lukostřelbu. Jestli máte nějaký jiný podnětný nápad, tak sem s ním. Jinak je pro mne osobně příjemné, že většinou máte snahu se skutečně učit techniku střelby, než vést k "dokonalosti" nějaké pohybové ptákoviny. Jen trochu ubrat předjímání, počítání a více se soustředit na sebe. Pak jsou i prožitky silnější. Standa
    mýša
    Tak jsem se dozvěděl, co je to otevřené Mistrovství .Hodnocen je každý. To vše vysvětluje. Metál si mohu ponechat. Hurá. Teď se mnou Pepa nevydrží , ponivač se budu naparovat.