BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Ludek
    a jeste by to chtelo vymyslet neco na tu opicí lanovou drahu co tam maji, to by me taky bavilo, kdyz adrenalin, tak poradnej, pri strileni zadny adrenalin neni a pak mi to jde na mozek
    Láďa
    Tak na to se opravdu těším ale musíte to udělat nělak rozumě hodně družstev hodně starostí a počítaní udělat to jak na evropě.
    jelínek
    Libichovští orli postaví tým 4x BB Majerová,Vavřičková,Verner,Jelínek třeste se
    pu
    Chimera postaví 2 družstva 100%.
    Ludek
    Jo dobrý nápad, aspon zabijeme nudu, kdo me chce do týmu?
    TURBO
    Vážení lukostřelci - vymysleli jsme v rámci závodu v Adršpachu -jakýsi vložený závod družstev - který by proběhl po ukončení závodu než se spočítají výsledky.Navrhujeme tato pravidla: družstva budou 4 členná, v družstvu může být libovolný druh luků a libovoný druh šípů(zatím vše pro TRRB TRLB a BB a PHBH - tedy zatím pro modré kolíky)), družstva jsou bez rozdílu kategorie(muži ženy junioři atd.) Bude se střílet finálovým způsobem na 6 3D terčů ,(12,10,8,5,0). Jak se bude střílet - v časovém limitu 2 min na družstvo a po dvojicích. po odstřílení terče šípy vytahne rozhodčí a družstvo postoupí na další metu. Kdo jste již zažili finále ME tak bychom chtěli použít podobný způsob.předpokládáme že družstev bude víc než 6 a budeme tedy střílet těch 6 terčů třeba na dvě kola nebo postavíme třeba 10 terčů to bychom ještě upřesnili. Přihlásit se budete moci v rámci přihlášek na závody , kde bude i tabulka pro družstva. Startovné vybírat nebudeme a ceny pro vítězné družstvo zajistíme. Je to pokus jak udělat ještě více zábavy ve sportovním stylu. Družstva si domlouvejte sami mezi sebou a určete si kapitána . Máme zájem vytvořit takovou tradici a a byli bychom rádi abyste napsali své připomínky, náměty a vaše názory na náš "trhlý nápad" Třebe se z toho vyvine taková soutěž klubů -to bysme chtěli ale hlavně abysme si to všichni užili. turbo
    Ludek
    Tak to mam Lado motivaci na pristí závod, bez outu a nejhur osmicku
    Láďa
    Nebudeš tomu věřit ale netrefil jsem toho největšího jelena co tam byl asi 10 terč.A nevim název té zakládky.
    Ludek
    Teda Láďo, ted jsem se koukal na výsledky, tys mel jen 3 petky a 1 out? co si proboha netrefil? si mohl mít nejmín 230b!
    Ludek
    No jo mas pravdu, ve filmu kachny nejsou, to sem nejak nezvládl po rezijní stránce, ale mas je na cd s fotkama. Porád je co zlepsovat.
    Láďa
    Ludo koukal jsem na cd dobrý docela jsem se zasmál akorát zapoměls záběr na kačenky.
    Ludek
    někdy přístěe, slíbí si a zmizí v davu přistěe . no uvidíme
    Láďa
    Od Ivoše jsem nečekal že mu to tak půjde a vůbec jsem nepočítal z mladým na třetím místě nato jaká byla konkurence takže Ludku dobrý výsledek ale někdy příště.
    Ludek
    Tak ja gratuluji Ladovi k 225bodum trrb, sice me prestrilel na body (215bb), ale jsem spokojen, pohodová skupina, sice jsme prisli myslím jako poslední, ale kam spěchat, ze jo? Trať bych si troufnul říct, ze byla možná težší tak jak psal Turbo nez pred týdnem, ale nedá se to srovnávat, jiná zvířata, jiné vzdálenosti. Hlavně prekvapil 9 z Vorau. Tak Martinovi gratuluju v trrb ke tretímu místu. A skoda ze Ivos nebyl zavodit pred týdnem to by vam asi zavaril v TRRB.
    pu
    tak ráno byli ambice tak na 210 - 213 - ale jak to žačlo 5,5,5,8, 0 tak to byl mazec do půlky 80 a měl sem hoňku abych se vubec někam dohrabal.prostě to dneska byla pudová záležitost akorát to moc nešlo. tak gratuluju chimeře(tedy ladovi Kolinkovi) a Ludankovi že drželi barvy klubu. a protože sem byl na kosti poprvé - tak musim říct že trat byla dost dobrá ( Franta s Doudou dodrželi standard a díky taky milušce ) a ve srovnání s EC bych si troufnul tvrdit že i těžší. ale kdo by stál o lehký tratě žejo? tak čus za pár v Praze.... turbo