BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  turbo
  já ti děkuju za příspěvek a pokusím se trochu odpovědět- Litice byli jsou a doufám budou jeden z velmi těžkých neli nejtěžších závodů. Učastnil jsem se několika závodů přicházel o šípy ale s podivem a radostí konstatuji že počet závodníků neklaesá ba naopak roste. je mi moc líto kluků co mají své šípy" pojmenované" a mají k nim vřelý vztah.Ale myslím že i pro ně je to škola možná tvrdá ale kde jinde než právě na takových to pretěcích se dá ztratit ta svazující hruza co se stane když minu.??? tady to je jasný šíp je v pr.... Za sebe musím přiznat že mě víc bolí šíp zastřelený do pryč - kterej nenajdu než hrst třísek ze šípu který sem roz plácnul o skalisko. Doufám že nemám sám takový názor. Vím že je težké při výběru posazení terče zohlednit všechny faktory a když se to povede je to super. když něco ( např. skála) se tam objeví ... berme to jako fakt. ahoj ve žlebech
  Tomáš
  Tak teda moje troška do mlýna.Litice byly super závod mě se krutě nevedlo ( daň za blbost - neměnit matroš před závodem!)dík patří všem co se na tom podíleli. Mám jen jeden námět do diskuze. Umístění terčů. Je to adrenalin střílet na terč kde minela, je jistá smrt pro šíp,ale střílí i kluci co si eště nevydělávají a zničení 6ks šípů je dost drsný ( s jedním takovím jsem šel ve skupině ) a může mu to střílení otrávit (taky nemusí!). Tak jen jestli ten počet "smrtelných dopadů" se snažit omezovat - pokud to půjde. Těším se na další střílečku a zdravím všechny "lukaře".
  turbo
  HOši hoši ( tedy i dámy ) koukám, že jste se nějak zasekli - nikdo nepíše - to držíte TRYZNU za polámané šípy? Ničeho nelitujte - tyhle Litice stály za to.Tudíž čest a sláva "Zlomeným hrdinům" , držte se. a pište.....
  Jelínek
  Děkuji touto cestou Milanu Hladilovi za dárek na Litici.Zde je pro všechny příklad jak může být zakončena ostrá diskuse.S heslem kapr do krmelce a jeleni na stromy přeji všem hezký den
  turbo
  !!!!!!!!!!beru tě za slovo!!!!!!!!!!!!!!!
  mh
  tak fajn, na kapra se těším, přivezu citron a bramborovej salát
  turbo
  Milane asi máš pravdu - ale myslim , (protože střílíme relativně krátce- asi rok ), chybí nám zkušenosti - málo kdy se dostaneme na takový typ trati jako jsou litice, Tyršák, Svojanov charakterem střel byly a jsou velmi podobné tomu co si sami střílíme doma - trochu kopeček, trochu dolu hodně rovinných střel. Litice jsou padáky ,samej šutr, veliký převýšení - a na to nejsme zatím zvyklí. Pro obveselení moje auty byly právě ty největší jeleni. čím větší jelen - tím zahozenější rána. a mrzí mě že sem ti tam nedovezl terč 29 Kapr v krmelci.Já sem ho fakt zapoměl doma jak jsem ráno balil manželku dítě psa - prostě na rybu se nedostalo. Ale na žlebech ho budeš mít i celou parádou.
  Ludek
  nejtezsi pro me byla ta lezici koza co se strilela z balkonu, nemohl sem natahnout poradne luk, tak abych na ni videl, ostatni outy byla moje blbost.
  turbo
  hele - vyhlašuju anketu o nejtěžší TERČ - tak u mě vede šikmá srna hned u mostu. a stíhá ji ten největší jelen vzadu za hradem na prudkým svahu.
  mh
  Myslím, Pavle, že protože jste chtěli těžký závod, tak trochu jste si to pak i vsugerovali a na jako těžký závod jste potom jeli a měli z něj předem obavy. Takže už před prvním šípem jste byli napůl poraženi sami sebou. Já si myslím, že nebyl o nic těžší než Tyršák, dokonce bych jako těžší považoval Svojanov. Vetšina terčů byla pod 20m a ty, co byly dál, tak byly velké.
  Ludek
  Zavod se mi líbil. I kdyz po první pulce jsem byl dost nasranej jak mi to neslo. Řízek mi taky chutnal, ten obzvláště, protže jsme prisli myslím jako poslední ze střílení a uz jsme byli dost vyhládlí. Vyšlo krásně počasí. Sice jsem mel 6 outů, vsechny spice na svých 3 pouzitelných sipech jsem ztupil, ale nic jsem neznicil. Jen terče hned u skaly mi nedelaly dobře na psychiku, bo jsem se bal o sipy.
  ludek
  Hergot kupte si uz nekdo tu vynikající zakládku beiter, je fakt dobra. Viz sekce Bazar, Pavel Vlk s ni dneska vyhral. Je vhodna na BB luky, mam jeste buton Cartel, kopie Beitra(nepouzitej za 500), fakt dobra cena.
  Turbo
  tak a ted sme přijeli z LITIC podruhý - Byl to masakr. nemám jeden šíp(resp. mám dva malý). Bylo to velice zajímavý - terén - dlouhý svahy, šikmý zvířata. maskovaný potvory ve skále- prostě dost dobrý. Nechápu jak Milan dal zase dvoukilo- prostě je dobrej. a Koukal jsem že i ostatní nastříleli hodně - před závodem jsem odhadoval běžný výsledek tak kolem 150 bodů. Rád bych na adresu DOMINIKU - poděkoval a vyjádřil velké uznání - Bylo to těžký a bylo to dobrý. Tak přístě .... ahoj.
  turbo
  ted jsme přijeli z posezení s kolegama lukošema na Liticích - to bude masakr. viděli jsme to na Vlastní oči. držím všem PALCE. (ps - vemte si hodně šípů)
  mh
  odpovím na Liticích po "panáku" s Pepou