BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  turbo
  Vážení , přijměte tímto poděkování klubu Chimera za vaši účast na sobotním závodě ČP a zejméne upřímné poděkování vám všem, kteří jste se zúčastnili nedělního treninku a pomohli nám sklidit trat. Za vaši pomoc a ochotu vám patří naše poděkování.
  dejv červený
  Závod byl moc podařený, těžký ale nádherný. Veliká zvířata, větší vzdálenosti, o převýšení ani nemluvím a počasí na Adršpach a listopad nadmíru příznivé. Volba oběda dle vlastních potřeb je taky prima. Kluci, moc děkuju. Škoda jenom toho mamlase s vybíráním parkovného, který měl závodníky pouštět gratis. Alespoň, že těm důraznějším parkovné vrátil.
  Chimera
  Zde je odkaz na vysílání o lukostřelbě v Adršpašských skalách http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/153033-adrspach-ovladli-3d-lukostrelci/
  Chipper
  Prvních pár fotek z Adršpachu od Veroniky http://emxsweet.rajce.idnes.cz/B_a_pul_2011
  Mýša
  Darebáctví
  pu
  a bude hezky a bude a bude. a basta!
  pu
  a bude hezky a bude a bude. a basta!
  Ludek
  to nevim co to ma být, ale o vikendu ma pry svitit slunce, takze prej střílecka uprostred sluncem zalitých skal
  tomas
  http://www.meteopress.cz/#sm=1-3-4
  Jan Novák
  Dnes vyšla Střelecká revue 11/2011 s reportáží z Mistrovství světa 3D
  Standa
  I. KLK si Vás dovoluje pozvat na halové závody 2011-2012 FITA - 10 závodů. První je 6.11. 2011! Kalendář a přihlášky jsou na stránkách www.archeryclub.cz. Mohou střílet všechny luky - s jakoukoliv licencí. Od zítřka i na stránkách www.czecharchery.cz . Standa Vidím
  Nape ska
  No vy jste napínáci Chiméráci ! Se uvidí tedy
  Chipper
  Rozpis na nedělní závod: prezentace bude do 9 hod v 9 30 bude zahájení závodu. Jinak startovné, dospělí 250 a děti do 18 let 150. Stejně jako v sobotu, není jídlo ve startovném. Opět střílíme tréningově na 2 šípy.
  turbo
  - Míšo - my nesmíme ani naznačovat !
  Mýša
  Nemůžeš alespoň naznačit?