BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  turbo
  k SEDMIHORKAM - dovoluji si tímto oznámit, že jsme tentokrát vybrali naprosto jedinečnou trasu- tak užasná kombinace terenu již dlouho nebyla. Jiank pokud by někdo měl sebou doprovod - tak mít košíky na houby pro tento druh"zavodníků" je naprosto povinné. Na všechny se moc těšíme.
  ZAO
  Na víkendovém Mezinárodním mistrovství SR čeští střelci zabodovali. Zvítězili ve 4 kategoriích a v jedné získali bronz. HU muži - Jiří Mrlík ml. - 1. místo CU senioři - Jiří Mrlík st. - 3. místo TRRB muži - Ondřej Louthan - 1. místo CU muži - Jiří Sedláček - 1. místo BB muži - Pavel Zaoral - 1. místo Závody se organizátorům vyvedly a patří jim naše poděkování.
  Robert
  Tak nám dneska skončil 3.ročník Libichovského tréninkového poháru... Pěkně jsme si zastříleli, potrénovali a pro některé to byla první (doufám, že ne poslední...) příležitost, střelit si před obecenstvem finále na šest zvířat. Jak jsem ale tak pozoroval, tak Libichovští orli jako organizátoři budou muset ještě "přitlačit" v tréninku povzbuzování, protože slabé, max.dvouhlasé výkřiky "Libichov" při pěkné trefě některého z místních borců či borkyň, tak si přiznejme, to je málo... Počasí se také podařilo zajistit luxusní, takže termín byl zvolen velmi prozíravě. Jen je škoda, že Íkvácký bunčuk se ze seriálu LP nějak vytratil a nakonec kategorii příliš zahnutých krátkých luků a příliš rychlých střelců nikdo ve finále nezastupoval. Tak snad příště. Závěrem upozorňuji p.t.ctěné čtenářstvo, že toto NENÍ placená reklama, i když vozím prezidenta a pokladníka SK Libichov svým vozidlem do světa, že chci Věře a Pepovi svým jménem poděkovat za tu práci, co si s pořádáním LP dávají. Díky.
  Standa
  Ve dnech 17.11. - 19.11. 2011 se konají trenérské kurzy IV. a III. třídy. Je ještě několik volných míst. Přihlášky zasílejte na archery@archery.cz
  Jan Novák
  Standa: Já narážel na to, že to nebylo na www.archery3D.cz a klubových stránkách. Ale jak jsem napsal v prvním příspěvku, je to o činnosti samotných moraváků a díky alespoň za ten jeden závod. Snad se příští rok bude opakovat. Jinak je to, jak napsal kdosi níže, člověk zaplatí licenci, jede 300 km daleko, zaplatí 400 Kč startovné ... hodně drahý koníček a proto letos nemám skoro nic odstříleno. Lukostřelbě zdar!
  Standa
  Šlo to přímo do klubů a včas. Jiný termín nebyl volný a vhodný když to měla být zároveň kvalifikace na MS 3D FITA. Existuje také něco jako požadavek svazu. /ČLS/ Myslím že bude optimální aby závody na Moravě dělali moravské kluby. Uvidíme....Každý kdo chce dělat organizovanou lukostřelbu by měl sledovat oficiální kalendáře a rozpisy. Jinak to bylo i na Chiméře...
  Jan Novák
  Standa: A jakou jste mu dělali propagaci? Vyvěšení na stránkách ČLS nestačí, vždyť kdo by to tam hledal? Podle mě v klubech ani nevědí, že se 3Dčka pod ČLS začala střílet, alespoň v tom Brněnském určitě. Dále pak na první vlaštovku to nebyl ideální termín. Pokud jste měli za cíl oslovit lukostřelce na Moravě, tak se vám to zjevně nepovedlo.
  ZAO
  Asi by pri zavodech trochu zdrzovala, ale zase by bylo na co koukat. A mozna by par z nas i porazila... http://www.novinky.cz/koktejl/245312-divka-ohromila-svet-svym-pruznym-telem-z-luku-strili-nohama.html
  tomas
  výsledky HDH-IAA 3D E.C. 2011 13th of September 2011, Kőszeg, Hungaryhttp://archerycompetitions.hu/weblap//hdh-iaa-3d-ec-2011-13-9-2011/421/eng/list-of-registered-participants.archery
  chipper
  neboj tady to nikdo nebere nějak zle todle není důvod k žádnému rozdmýchání emocí
  marcel TRRB
  chlapi! ja tady nechci rozdmychavat nejake emoce. Zrejme jsem nebyl pochopen. Chci jen tim vsim rict, ze jestlize by si ostatni mimoprazsti strelci meli zaplatit licenci na rok 2012, tak by meli mit rovne podminky s ostatnimi "kolemprazskymi" z hlediska ekonomickeho. Je rozdil jestli jedu v ramci ceskeho poharu nejakych 50 - 15O km nebo 300 - 450 km. Proto ta ucast ci neucast.Nic vic, nic min.
  Nape ska
  Je to tak jak píše Myšan !!!!
  Mýša
  jak píše Turbo, nejde jen o stavbu. Musíš jednat s majiteli pozemků, úřady, nejméně dvakrát jedeš na obhlídku, potom logistické zajištění (WC,občerstvení), pak musíš přivést terče, postavit, zbourat a odvézt. Pokud klub (či jiný stavitel) nemá velkokapacitní vozidlo a služební auto stavět závod nad 50 km od sídla klubu vyjde na nesmysl a pak nastupuje otázka, kolik nových střelců tím nalákám. Asi by to chtělo motivovat někoho někde kolem Humpolce
  Chimera
  Tak ono to umístění závodu je dáno tím kde klub sídlí jelikož zná okolí a má možnost snáze zajistit daný prostor a bohužel na cestě někde mezi zrovna nikdo neni.
  Mýša
  Na Moravě je 16 klubů ČLS a 3 3D kluby. V Čechách 30 klubů ČLS a 9 3D